Ana içeriğe atla

nr

Isparta’nın gözdesi Iyaşpark 7’nci yılını kutladı

10.03.2017 - 11:40

2010 yılında Isparta’da hizmete başlayan Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi 7’nci yıldönümünü birbirinden renkli etkinlik ve gösterilerle kutladı. 7’nci yıllarına özel yapılan çalışmalar hakkında görüştüğümüz Iyaşpark AVM Genel Müdürü Celalettin Çalış, “Bölge ve Isparta halkının gözünde ilklerin adresi ve bugüne kadar uzaklara giderek almak zorunda kaldıkları birçok hizmeti kendilerine ulaştırmış olmak, bizler için çok memnun edici ve gurur verici bir hizmet...” dedi.  

Iyaşpark AVM’nin 7’nci yıldönümüne özel yapılan çalışmalar neler oldu? 
2010 yılında Isparta’nın ilk alışveriş ve yaşam merkezini açarak hizmete başlayan Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi 7’nci yıldönümünü birbirinden renkli etkinlik ve gösterilerle kutladı. 28 Ocak Cumartesi günü saat 15.00’te başlayan kutlamalar gün boyunca otantik show gösterileri, Sihirbaz Bahattin gösterileri, yöresel folklör gösterileri, pasta kesimi ve kokteylle devam etti.  Saat 18.30’da gerçekleştirilen muhteşem havai fişek gösterisi ve yüzlerce dilek balonunun havaya bırakılması ile de kutlamalar sona erdi. Ayrıca AVM firmaları da yıldönümüne özel hazırladıkları indirimlerle müşterilerine sürprizler yaptı. Bölge halkı kutlamalarımıza katılarak mutluluğumuza ortak oldu.

Iyaşpark AVM bu 7 yıl içerisinde bünyesinde ne kadar ziyaretçi ağırladı ve kuruluşundan bu yana neler gerçekleştirdi? 
Iyaşpark AVM açılışından bu yana her yıl artış gösteren bir tablo ile ilerlemiş ve toplamda 35 milyon kişi ziyaretçi sayısına ulaşmıştır. Kuruluşundan bu yana sürekli kendini yenileyerek her alanda güncel kalmayı başaran alışveriş merkezimiz, bölge halkının gösterdiği ilgiden de ilham alarak hep daha iyiye ve güzele ulaşma hedefine odaklanmıştır. AVM yönetimi olarak bünyemize her yıl yeni markaları kazandırarak,  çeşitli etkinlik, kampanya ve pazarlama yöntemleri gerçekleştirerek ve sosyal sorumluluk projelerine de önem verilerek büyüme hızımız sürekli yükselen bir ivme gösterdi. 

Sizce Iyaşpark AVM ile birlikte Isparta’da neler değişti? Iyaş Park AVM’nin bu 7 yıl içerisinde Isparta’ya katkıları neler oldu?
Bölge ve Isparta halkının gözünde ilklerin adresi ve bugüne kadar uzaklara giderek almak zorunda kaldıkları birçok hizmeti kendilerine ulaştırmış olmak, bizler için çok memnun edici ve gurur verici bir hizmet... Birçoğunu büyük şehirlerdeki AVM’lerde görmeye alıştığımız kurumsal büyük firmaları bugün Iyaşpark’ta görmek mümkün hale geldi. Isparta halkı da yüksek standartta hizmet almanın konforunu Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde yaşamanın memnuniyetini giriş sayılarımız ile bizlere gösterdi. 
Ziyaretçilerimiz Isparta ve çevresinde aradıkları konfor, kalite ve çeşitliliği Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde rahatlıkla bulabiliyorlar. Bunların yanı sıra alışveriş merkezimizde sık sık düzenlediğimiz etkinlikler, çocuklara özel düzenlenmiş programlar ve çekiliş kampanyaları da ziyaretçilerimizin yoğun ilgisini çekiyor. Sadece alışveriş mekanı olmaktan ziyade tam bir yaşam merkezi olma hedefimiz bizlere hizmet noktasında daha fazla girişimlerde bulunmak için fikirler veriyor. Gerek Anadolu alışveriş merkezi olmamız, gerek yaptığımız sosyal sorumluluk projeleri gerekse birçok sivil toplum örgütlerine yapmış olduğumuz katkılar nedeniyle şirket olarak şehrin sahiplendiği bir yapıya sahibiz. Alışveriş merkezimiz Ispartalıların alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyor.

7’nci yılını dolduran Iyaşpark AVM bundan sonraki süreçte neler yapmayı planlıyor? 
Geride bırakmış olduğumuz yedi yıllık süreçte AVM olarak sürekli kendimizi yenileme konusunda çalışmalarımız devam etti. Yedinci yılımızda da bünyemize yeni ve kurumsal mağazalar katma çalışmalarımızı sürdürdük. Alışveriş merkezimiz artık büyük şehirlerde bulunan kurumsal firmalar tarafından öncelikli olarak tercih edilir hale geldi. Bizler de alışveriş merkezimize katmış olduğumuz bu değerleri bölge halkına en güzel şekilde yansıtabilmek için çalışmalarımıza her zamanki coşku ve azmimizle devam edeceğiz.
 

nr

Yukarı