Ana içeriğe atla

TAVADA TAVUK

YENİ YILDA YENİ ORGANİZASYONLARA DEVAM

14.02.2020 - 15:16

PİU ENTERTAINMENT  OLARAK DÜZENLEMİŞ OLDUKLARI ORGANİZASYONLARI ANLATAN PİU ENTERTAINMENT  ORTAĞI CEMİL DEMİROK, 
2020 YILI ETKİNLİK TAKVİMLERİNDEN BAHSETTİ.

Piu Entertainment ve vermiş olduğu hizmetler hakkında bilgi alabilir miyiz?  
Piu Entertainment, 2012 yılında İstanbul’da kuruldu. Andre Rieu, Placido Domingo, Sarah Brigthman, Lara Fabian, Jose Carreras, Diana Krall, Itzhak Perlman, 2Cellos gibi dünya starlarının Türkiye konserlerini yaptık. 2016 yılı itibariyle Londra ofisimizi de açarak Birleşik Krallık’ta yabancı starlarla konserler düzenlemeye başladık. Ayrıca İngiliz yapım şirketi Selladoor ile ortaklık anlaşması imzalayarak Londra’da İngilizce müzikaller üretip Birleşik Krallık içerisinde ve dünyada turneler yapmaya başladık.
 

Çalışma alanlarınızdan bahseder misiniz? Nerelerde faaliyet gösteriyorsunuz?  
Konser ve sahne sanatlarının organize edilmesinin yanında sanat kurumları, festivaller ve kurumsal firmalar için açılış, lansman vb. özel etkinlikleri için sanatçı ve şov tedariği/danışmanlığı yapıyoruz. Anahtar teslim kurumsal etkinlik organizasyonu ve tiyatro/müzikal üretimi şirketimizin çok önemli diğer hizmet alanları.
 

2019 yılı sizin açınızdan nasıl geçti? Ne tür etkinlikler yaptınız? 
Gayet başarılı geçti. Uniq Istanbul içerisinde bulunan Uniq Hall ve Volkswagen Arena, Zorlu Center’ın önemli bir parçası olan Zorlu PSM’de Yapı Kredi 75. Yıl Etkinlikleri kapsamında Fame Müzikali, David Garrett, Havasi, Postmodern Jukebox, Al Di Meola gibi çok başarılı biletli etkinliklere imza attık. Bu merkezlere binlerce misafir çektik.
 

2020 yılı etkinlik takviminizde neler var?
Kanadalı dünya starı Garou 29 Şubat’ta bir kez daha İstanbul’da olacak. Broadway’in en çok bilet satan sihirbazlık gösterisi The Illusionists 25 Şubat–1 Mart tarihleri arasında Istanbul Kongre Merkezi’nde olacak. Her gösterimi kapalı gişe olan, Çolpan İlhan & Sadri     Alışık Tiyatrosu ile ortak yapımımız Amadeus sezon boyunca Uniq Hall’de olacak. 

pui

 

TAVADA TAVUK

Yukarı