Ana içeriğe atla

nr

JLL TÜRKİYE'YE DOKUZUNCU ETİKA ÖDÜLÜ

30.06.2021 - 15:50

Türkiye’de etik anlayış bilincini yaygınlaştırma, genç etik liderlerin yetişmesine katkıda bulunma amacıyla kurulan Etik Değerler Merkezi, etik değerlere uygun davranan şirketlere "ETİKA" ödülü takdim ediyor. JLL Türkiye bu yıl da ETİKA ödülünün 9. kez sahibi oldu.

FLO'YA İKİ ÖDÜL BİRDEN!

23.06.2021 - 10:50

Ayakkabı sektörünün liderlerinden olan FLO, Türkiye'deki marka ve ajansların sosyal medya performanslarının değerlendirildiği Social Media Awards Turkey 2021' de iki ödüle birden layık görüldü. 

MARMARA ÜNİVERSİTESİ MWINS SPOR VE REKREASYON ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

23.06.2021 - 10:09

Bu sene ilki düzenlenen, Polin Waterparks desteğiyle gerçekleşen, Marmara Üniversitesi öğrencileri ile tüm akademik ve idari kadronun hep birlikte hayata geçirdiği, bir önceki yılın spor ve rekreasyon alanındaki ulusal ve uluslararası başarılarının değerlendirildiği Marmara Üniversitesi Spor ve Rekreasyon (MWins) ödülleri; 19 Haziran 2021 Cumartesi akşamı saat 21.00’da “Marmara Mwins” Youtube kanalında “Mwins Ödülleri Çevrimiçi Özel Yayını’nda” sahiplerini buldu.

BURSA PERDER, SEKTÖRÜN SORUNLARININ TAKİPÇİSİ

09.06.2021 - 12:06

Bursa PERDER Başkanı Haşim Kılıç, sektörün sorunlarına çözümler bulunması için temaslarını sürdürüyor. Siyaset ve ekonomi bürokrasisi ile görüşmelerini sürdürdüklerini kaydeden Kılıç, “Sorunlara en etkili şekilde çözüm geliştirmeye çalışıyoruz” dedi.

FUTURECOMMERCE360 SEKTÖR LİDERLERİNİ BULUŞTURDU

09.06.2021 - 11:46

Alkaş’ın sektörel içerik ve etkinlik platformu Digital Network Alkaş tarafından hayata geçirilen FutureCommerce360 Konferansı’nın sekizincisi 8 Haziran Salı günü başarıyla gerçekleştirildi. “E-ticarette Şimdi Ne Var: Yenilikçi Fikirler, Uygulamalar” başlığıyla düzenlenen konferans, perakende, tüketici ürünleri ve e-ticaret sektörlerinden 600’ü aşkın üst düzey yönetici ve profesyoneli bir araya getirdi. Küresel ve yerel trendler, yeni teknolojiler, yeni iş modelleri ve başarılı uygulamaların masaya yatırıldığı etkinlikte, yenilikçi fikirler paylaşıldı. 

TİYATROLAR ONLİNE OLARAK ÇOCUKLARLA BULUŞUYOR

05.04.2020 - 12:05

Koronavirüs salgını nedeniyle birçok sanat etkinliği iptal edildi, tiyatrolar ertelendi. Ancak bu süreçte dijital olarak takip edebileceğiniz birçok etkinlik var. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, perdelerini online olarak seyirciye açtı. Bunların arasında birçok çocuk tiyatrosu da yer alıyor.

FESTİVAL VE ATÖLYE ÇALIŞMALARI İLE AKILLARDA İZ BIRAKILIYOR

14.02.2020 - 15:21

AVM’ler ile yapmış oldukları çalışmalardan bahseden Fikrin Atölyesi Genel Müdür YARDIMCISI ERKAN KARABULUT, “Amacımız AVM’lere yapılan ziyaretleri kalabalıklaştırmak ve yeni kitleler kazandırarak gelen kişilere festivaller ve atölye çalışmalarıyla eğlenceli, akıllarda iz bırakacak anlar yaşatabilmek.” dedi.
 

AVM’LER ALIŞVERİŞİN DEĞİL EĞLENCENİN MERKEZİ OLUYOR

14.02.2020 - 09:20

Günümüzde alışveriş merkezleri eğlencenin de merkezi haline geldi. Gelişen teknoloji ve artan rekabet ortamı ile sektörde farklılaşmak isteyen firmalar, yeni konseptlerle farklılaşmaya çalışıyor. Bu kapsamda ise AVM’lerde çocuklara ve yetişkinlere özel eğlence hizmeti veren şirketlerin sayısı her geçen gün artıyor.

Subscribe to Organizasyon

nr

Yukarı