Ana içeriğe atla

ggh

FLO'YA İKİ ÖDÜL BİRDEN!

23.06.2021 - 10:50

Ayakkabı sektörünün liderlerinden olan FLO, Türkiye'deki marka ve ajansların sosyal medya performanslarının değerlendirildiği Social Media Awards Turkey 2021' de iki ödüle birden layık görüldü. 

MARMARA ÜNİVERSİTESİ MWINS SPOR VE REKREASYON ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

23.06.2021 - 10:09

Bu sene ilki düzenlenen, Polin Waterparks desteğiyle gerçekleşen, Marmara Üniversitesi öğrencileri ile tüm akademik ve idari kadronun hep birlikte hayata geçirdiği, bir önceki yılın spor ve rekreasyon alanındaki ulusal ve uluslararası başarılarının değerlendirildiği Marmara Üniversitesi Spor ve Rekreasyon (MWins) ödülleri; 19 Haziran 2021 Cumartesi akşamı saat 21.00’da “Marmara Mwins” Youtube kanalında “Mwins Ödülleri Çevrimiçi Özel Yayını’nda” sahiplerini buldu.

BURSA PERDER, SEKTÖRÜN SORUNLARININ TAKİPÇİSİ

09.06.2021 - 12:06

Bursa PERDER Başkanı Haşim Kılıç, sektörün sorunlarına çözümler bulunması için temaslarını sürdürüyor. Siyaset ve ekonomi bürokrasisi ile görüşmelerini sürdürdüklerini kaydeden Kılıç, “Sorunlara en etkili şekilde çözüm geliştirmeye çalışıyoruz” dedi.

FUTURECOMMERCE360 SEKTÖR LİDERLERİNİ BULUŞTURDU

09.06.2021 - 11:46

Alkaş’ın sektörel içerik ve etkinlik platformu Digital Network Alkaş tarafından hayata geçirilen FutureCommerce360 Konferansı’nın sekizincisi 8 Haziran Salı günü başarıyla gerçekleştirildi. “E-ticarette Şimdi Ne Var: Yenilikçi Fikirler, Uygulamalar” başlığıyla düzenlenen konferans, perakende, tüketici ürünleri ve e-ticaret sektörlerinden 600’ü aşkın üst düzey yönetici ve profesyoneli bir araya getirdi. Küresel ve yerel trendler, yeni teknolojiler, yeni iş modelleri ve başarılı uygulamaların masaya yatırıldığı etkinlikte, yenilikçi fikirler paylaşıldı. 

TİYATROLAR ONLİNE OLARAK ÇOCUKLARLA BULUŞUYOR

05.04.2020 - 12:05

Koronavirüs salgını nedeniyle birçok sanat etkinliği iptal edildi, tiyatrolar ertelendi. Ancak bu süreçte dijital olarak takip edebileceğiniz birçok etkinlik var. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, perdelerini online olarak seyirciye açtı. Bunların arasında birçok çocuk tiyatrosu da yer alıyor.

FESTİVAL VE ATÖLYE ÇALIŞMALARI İLE AKILLARDA İZ BIRAKILIYOR

14.02.2020 - 15:21

AVM’ler ile yapmış oldukları çalışmalardan bahseden Fikrin Atölyesi Genel Müdür YARDIMCISI ERKAN KARABULUT, “Amacımız AVM’lere yapılan ziyaretleri kalabalıklaştırmak ve yeni kitleler kazandırarak gelen kişilere festivaller ve atölye çalışmalarıyla eğlenceli, akıllarda iz bırakacak anlar yaşatabilmek.” dedi.
 

Subscribe to Organizasyon

nb

Yukarı