Ana içeriğe atla

TAVADA TAVUK

VATANDAŞIN GÖZÜ ZİNCİR MARKETLERDE

22.12.2021 - 14:42

Türkiye, 2021 yılının son aylarını dövizdeki kur yükselişi ile temel tüketim ürünleri başta olmak üzere, otomotiv, perakende, teknoloji ve daha pek çok sektörde gelen zamlarla geçirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın TL’ye destek açıklamalarının ardından ise kur hızla geriledi. Şimdi vatandaş bu düşüşün, fiyatlara da aynı hızda indirim olarak yansımasını bekliyor.

ANADOLU'NUN KÂRINI EN ÇOK ARTIRAN 3. ŞİRKETİ O OLDU

17.12.2021 - 18:06

Dardanel, Ekonomist dergisinin “Anadolu’nun En Büyük 500 Şirketi” araştırmasında, Anadolu’nun kârını en çok artıran 3. şirketi oldu. Dardanel, doğduğu şehir Çanakkale’nin en büyük şirketi olarak da zirvedeki yerini korudu.

GETİR İTALYA’DA HİZMET VERMEYE BAŞLADI

11.10.2021 - 14:54

Popüler çevrim içi market uygulması Getir, hizmet verdiği ülke sayısını giderek artırıyor. En son ve yeni durağı İtalya, zira Milano sokakları Getir’in rengi mor ile renklendi.
 

BANABİ UYGULAMASINDA DEĞİŞİKLİK

11.10.2021 - 14:45

Türkiye’nin en büyük online yemek platformlarından biri olan Yemeksepeti hem kendi logusunu hem de market ürünleri sipariş hizmeti Banabi’nin logosunu değiştirirken web sitesinde de bir takım yenilikler yaptı. 20 yıldır kullandığı font için daha yumuşak hatları tercih ederken yeniliklerinde en beklenmedik değişim ise yıllardır alıştığımız kurye figürünün kaldırılması oldu. Renk farklılıklarının da görüldüğü sitede ayrıca font farklıları dikkat çekiyor. 

ONLINE MARKET SEKTÖRÜ 2021 1. YARIYIL RAPORU

11.10.2021 - 14:31

Zeo Agency, 2021 1. Yarıyıl Online  Market Dijital Pazarlama Raporunu yayınladı. Raporda, sektörde yaşanan %16’lık trafik artışı ile birlikte değişen tüketici alışkanlıklarına dikkat çekiliyor. Rapor, sektöründe yer alan web sitelerinin 2020 ve 2021 1. yarıyıl dönemlerindeki hacimlerini kıyaslamak, sektördeki web sitelerinin hacim değişikliklerini gözlemlemek, sektörde aranan veya değişiklik yaşayan kelimeleri saptamak ve potansiyeli anlamlandırıp iç görüler elde etmek için oluşturulmuştur.

MİGROS TARO İLE HIZINA HIZ KATMAYA DEVAM EDİYOR

11.10.2021 - 14:10

Perakende sektörüne 67 yıldır öncülük eden Migros, mağazaları ve online kanalları aracılığıyla kaliteli ürünlerini her bütçeye uygun fiyatlarla Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterileriyle buluşturuyor. 81 ildeki 2 bin 469 mağazasının yanı sıra Migros Sanal Market, Migros Hemen, Macro Online ve Taze Direkt online operasyonlarıyla Türkiye’deki hanelerin yüzde 90’ına ulaşan Migros, yaşam kalitesini yükselten ürün ve hizmetleriyle müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini karşılamanın ötesinde beklentilerini aşmaya odaklanarak çalışmalarını sürdürüyor.

BİM BİSKÜVİ VE ŞEKERLEME ÜRÜNLERİNİN ÜRETİMİ İÇİN YENİ BİR ŞİRKET KURULMASINA KARAR VERDİ

11.10.2021 - 14:00

BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. bisküvi ve şekerleme ürünlerinin üretimini yapmak üzere yeni bir şirket kurulmasına karar verdi. BİM tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) açıklama yapıldı. BİM Birleşik Mağazalar A.Ş, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı açıklamada bazı bisküvi ve şekerleme ürünlerinin üretimini yapmak üzere 40 milyon TL sermayeli bir şirket kurulmasına karar verildiğini belirtti.

Subscribe to Gıda

TAVADA TAVUK

Yukarı