Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

MARMARA’NIN YENİ CAZİBE MERKEZİ SEMT77

06.09.2021 - 11:17

İnşaattan tarıma birçok sektörde faaliyet gösteren Yalova Group’un yeni projesi Semt77 tüm Marmara için cazibe ve kazanç vadediyor. Yalova’nın potansiyeline uygun bir şekilde yatırımı planlanan Semt77 projesi çok yakın zamanda ziyaretçileriyle buluşacak.

Yalova Group olarak sürdürdüğünüz faaliyetleri anlatır mısınız?
Yalova Group olarak inşaat alanında faaliyet gösteriyoruz.  Ayrıca geri dönüşüm ve atık toplama sektöründe de yer almaktayız. Firmamız olan Neftline , “ Geri dönüşüm ile geleceğimiz için 0 atık” sloganıyla ülkemize hizmet vermekte.  Faaliyet alanlarımızda turizm de yer almakta. Tarım sektöründe çalışmalarımız, Kent77 ismiyle yayın hayatına devam eden yerel bir kanalımız mevcut.

 

Semt 77 hakkında bize bilgi verir misiniz? Son gelişmeler için neler söyleyebilirsiniz?

Semt77, 3 etaptan oluşan bir projedir. Şu anki süreçte Akasya Family Concept etabımız bitmiş ve teslim edilmiştir. Begonya Suit’s Etabımı 2022 İlk çeyreğinde teslim edilecek olup son olarak 3. ve son etabımız projenin de ismini taşıyan SEMT77 Alışveriş Ve Yaşam Merkezi yakın zamanda lansmanı yapılarak başlanması sağlanacaktır
 

Güvenilir yaşam oluşturma amacıyla hizmet verirken hangi ilkeler doğrultusunda çalışıyorsunuz?

Risk Yönetimi , Proaktif Yaklaşım ve Tehlike Raporlama , İletişim ve Farkındalık , Sağlığın Korunması , Süreklilik ve Değişiklik Yönetim gibi birçok ilkeyi baz alarak çalışanlarımıza ve hizmet verdiğimiz kesime huzurlu mutlu ve güvenli yaşamaları için tüm olanakları sağlamaktayız.
 

Bu proje, Yalovalılara ve Yalova’da yatırım yapmayı düşünenlere ne gibi avantajlar sunacak?
Bir yerin değer kazanıp yatırımcısına kazandıran bir yatırım haline gelmesinde en önemli etkenler; lokasyon, nüfus artış hızı ve yapısı, sanayi yatırımları, şehrin arazi yapısı ve kentleşme planı, turizm potansiyeli, devlet yatırımları gibi değişkenlerdir. Yalova bu maddelerin tamamında sahip olduğu büyük potansiyel ile yeni yatırımların gözdesi olarak ön plana çıkıyor. Birçok şehirde fırsatlar tükenmişken Yalova fırsatların yeni başladığı bir şehir olma özelliği ile yatırımcılara büyük şehirlerden daha fazla kazanç vadediyor. Bu bağlamda    Semt77 Projesi, Yalova’nın ilk ve tek karma yaşam projesi olarak tüm Marmara’da yatırımın yeni cazibe merkezi haline geliyor.

nb

Yukarı