Ana içeriğe atla

TAVADA TAVUK

Kupalar, NTS Danışmanlık Yelken Takımına

22.11.2021 - 11:01

Cumhurbaşkanlığı 2. Uluslararası Yat Yarışı Cumhuriyet Bayramı coşkusuyla 29 Ekim 2021 Cuma günü düzenlendi. Cumhurbaşkanlığı Uluslararası Yat Yarışı 29 Ekim Cumhuriyet Kupası’nda IRC3 sınıfında üçüncülük kupasını NTS Danışmanlık Yelken Takımı aldı. Ayrıca 2 Ekim Cumartesi günü TAYK MDK kupasında IRC3 sınıfında 1. oldu ve başarısını devam ettirerek aynı şekilde 3 Ekim Pazar günü yapılan BAU Trofesi 4. Etap yarışında da BAUISC Spring Trophy “Helly Hansen & SportWorks Cup” ta IRC3 sınıfında NTS Danışmanlık Yelken Takımı 1.liği aldı. 18 Eylül Cumartesi günü yapılan İYK 61. Donanma Kupası Yat Yarışında IRC3 sınıfında 10 saat 19 dakika 7 saniyede böylesine zorlu mücadelede yarışı tamamladı ve NTS Danışmanlık Yelken Takımı 2.lik kupasını aldı. 3 Temmuz 2021 Cumartesi günü İstanbul Boğazı’nda gerçekleştirilen Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kutlamaları kapsamında TAYK / MDK - KABOTAJ KUPASI YAT YARIŞI’nda IRC3 sınıfında 1. oldu. 26-27 Haziran 2021 hafta sonu yapılan BAU BOSPHORUS SAILING CUP yat yarışlarında da IRC3 sınıfında 3. oldu.

LCWaikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap KÜÇÜK Cizre’de

uı

Kadın, erkek, çocuk, ev tekstili birçok ürünü bünyesinde bulunduran perakende öncüsü LCWaikiki’nin Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Vahap KÜÇÜK, LCWaikiki Mağazacılık Genel Müdürü Sn. Berna AKYÜZ ÖĞÜT, Yurtiçi Mağazacılık Genel Müdür Yardımcısı Sn. Mahir BOZKURT, Ticari İş Geliştirme Direktörü Sn. Demet TURAN UTKAN ve Operasyon Direktörü Sn. Serdar KILIÇ Cizre Park AVM mağazalarını ziyaret ettiler.

BV Music, Cizre Park AVM’de Açıldı

ömn

Kiralama ve Yönetimi NTS Danışmanlık tarafından yapılan Cizre Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi ‘ne yeni markalar eklenmeye devam ediyor. Cizre Park AVM’de, MİGROS, 2000 m2 ‘lik bölgenin en büyük çocuk eğlence ve  6 hat bowling salonu PLAYPARK & BOWLİNGO, 5 adet sinema salonlu CİZRE PARK SİNEMA, Türkiye’nin lider fastfood zinciri BURGER KING, kişisel bakım zinciri GRATİS, kadın, erkek, çocuk, ev tekstili birçok ürünü bünyesinde bulunduran perakende öncüsü LCWAİKİKİ, ayakkabı sektör lideri FLO, ADL, KOTON, D’S DAMAT, AVVA, BAYDÖNER, TAVADA TAVUK, JİBER, BARGELLO, YENGEÇ, MORAD TEA, NİNA MODA, SCHATZİ, SOULMATE COFFEE, GÖKSEL TANTUNİ, NACAROĞLU BAKLAVALARI, MEZOPOTAMYA ÇİĞKÖFTE, MADAME COCO gibi birçok markanın bulunduğu marka yelpazesine bir yenisini daha ekleyerek 2016 Mart ayında Denizli’de “Tek Gerçek Müziktir” sloganıyla kurulan BV Music’de yerini aldı. BV Music birçok marka ve modelde enstrüman seçeneği ile buluşturan, en iyi enstrüman tercihini yapmanızı sağlayan mağazası ile artık Cizre Park AVM’de hizmet vermekte.

Toyzz Shop, Karabük Kares AVM’de Açılıyor!

mnö

Kiralama ve Yönetimi NTS Danışmanlık tarafından yapılan Kares AVM’de Toyzz Shop yerini aldı! NTS Danışmanlık, perakendenin en gözde markalarını Kares AVM’ de bir araya getiriyor. Geçen ay mağazalarını açan LCW Home ve LCW Dream’den sonra bu ayda Toyzz Shop’u marka karmasına ekleyerek perakende sektöründeki lider markaları Kares AVM çatısı altında toplanmaya devam ediyor.Kares AVM, Karabük halkının beklenti ve ihtiyaçlarına göre yeni markaları eklemeye devam ederken kente mağaza açan ulusal markalarıyla müşteri çekimi ve memnuniyetinde önemli bir rol üstleniyor. Kares AVM & OUTLET CENTER hem kalitesi ile hem marka karması hem de en uygun fiyatlarıyla Karabük halkına hizmet etmeye devam ediyor.

Güzellik Yeni Yerinde, Safirmall AVM'de!

vbn675

Kiralama ve yönetimi NTS Danışmanlık, yatırımı Aytimur Saat Optik İnş.Nak.San. ve Tic. Ltd.Şti tarafından gerçekleştirilen Safirmall, Mardin’in Nusaybin ilçesinde merkezi bir konumunda şehrin tam ortasında ve en yoğun caddesi olan Lozan caddesinde yer almaktadır.

LCWaikiki, Migros,  gibi ulusal markaların yer aldığı Safirmall Alışveriş Merkezi 81 ilde yer alan sektör liderlerinden Gratis markasını da bünyesine katarak bölgenin ihtiyaçlarını karşılarken bulunduğu lokasyon ve oluşturulan marka karması ile yerli ziyaretçi ilgisinin yanı sıra yabancı ziyaretçi gruplarının da yoğun ilgisini görmektedir. 
Nusaybin, Suriye sınır kapısı ve çevre ildeki Habur sınır kapısı ile uluslararası ticaret ilişkileri sayesinde tüm bölgenin parlayan ticaret yeridir. Ayrıca ilçede inşaatı bitmiş durumda olan Suriye transit geçiş hudut kapısı bu ticareti bir üst seviyeye çıkartacaktır. Safirmall bölgenin alışveriş alışkanlıklarını değiştirmek, geliştirmek ve bunun yanı sıra bölge halkının sosyal hayatlarına farklı alternatifler sunarak yaşam kalitesini artırmak için projelendirilmiş bir yatırımdır. 

SAFİRMALL AVM, şehre ve bölgeye yenilik katan, modadan alışverişe, alışverişten eğlenceye, eğlenceden lezzete kadar tüm ihtiyaçları sunabilen, ziyaretçilerinin istedikleri her an güvenle alışveriş yapıp, son moda ürünleri yakından takip edebilecekleri, yemek yiyip hoş vakit geçirebilecekleri yeni sosyal alanları.

LCW Home ve LCW Dream Karabük Kares AVM’de!

bmn

Kiralama ve Yönetimi NTS Danışmanlık tarafından yapılan KARES AVM zengin marka karmasını genişletmeye devam ediyor. Hazır giyim alanında yurtiçinde ve yurtdışında tüketicinin talebini, kaliteli ürünlerle karşılamak üzere trendleri yakından takip eden ve tecrübesini ev tekstil sektörüne taşıyan LCWaikiki, LCW Home ve LCW Dream markalarıyla Karabük Kares AVM’de açıldı.

ömç7

LCWaikiki, ürün ve hizmetleriyle sürdürdüğü büyüme yolculuğunu, ev tekstili pazarında da sürdürürken, mutfaktan banyoya, yatak odasından  salona kadar bir konutun tekstil ürünleri ihtiyacını, dünyadaki trendleri  yakından takip ederek geliştirdiği LCW Home markasının yeni mağazasını Kares AVM’de açtı. Her tarza ve zevke hitap eden ürünleri ile evleri baştan aşağı yenileyen LCW Home Koleksiyonları, yüzlerce çeşide ulaşan geniş ürün gamıyla, bir ailenin tüm bireylerinin ihtiyaçlarını karşılıyor. Ziyaretçilerine keyifli alışveriş deneyimi sunan, ulusal ve uluslararası birçok markanın yer aldığı Kares AVM, iç giyim yetişkin ürünlerinden çocuk kreasyonlarına kadar uyku ürünleriyle de dikkat çeken LCW Dream’i de ziyaretçileri ile buluşturmaktan mutluluk duyuyor.

CİZRE PARK AVM’ DE ALIŞVERİŞ YAPARKEN KAZANDIRAN KAMPANYA 

çö

Cizre’nin ilk ve tek alışveriş merkezi olan Cizre Park AVM ziyaretçileri için alışveriş yaparken kazandıran bir kampanya hazırladı. Şansınıza hız katan araba kampanyasının sonunda çekilişle AVM'nin ziyaretçilerinden biri RENAULT CLIO 2021 sahibi olacak. 

Cizre Park AVM’de, MİGROS, 2000 m2‘lik bölgenin en büyük çocuk eğlence ve 6 hat bowling salonu PLAYPARK & BOWLİNGO, 5 adet sinema salonlu CİZRE PARK SİNEMA, Türkiye’nin lider fastfood zinciri, kişisel bakım zinciri GRATİS, kadın, erkek, çocuk, ev tekstili birçok ürünü bünyesinde bulunduran perakende öncüsü LCWAİKİKİ, ayakkabı sektör lideri FLO,ADL, KOTON, D’S DAMAT,  BAYDÖNER, TAVADA TAVUK, AVVA, BV MUSIC, JİBER, BARGELLO, YENGEÇ, MORAD TEA, NİNA MODA, SOULMATE COFFEE, GÖKSEL TANTUNİ, MEZOPOTAMYA ÇİĞKÖFTE, NACAROĞLU BAKLAVALARI, SCHATZİ, MADAME COCO gibi birçok marka bulunmaktadır.
 

TAVADA TAVUK

Yukarı