Ana içeriğe atla

nr

İNEGÖL AVM’DE SONBAHAR ÇOK RENKLİ GEÇECEK

15.10.2020 - 12:29

Yenilenen yüzü ile sağladığı ferah yapısı ve geniş sosyal alanlarıyla sağlıklı bir alışveriş ortamı sunan İnegöl AVM, Sonbahar Kampanyası ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel resim sergisi ile Ekim ayında da ziyaretçilerinin yüzünü güldürecek. 16 Ekim Cuma günü başlayacak Sonbahar Kampanyası ile 200 TL’lik alışverişlerde Sonbahar’a özel hediyeler verilecek. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı coşkuyla karşılayacak olan İnegöl AVM, çocukların yaptıkları resimleri ziyaretçileriyle sergide buluşturacak. Resmini getiren her çocuğa 12’li boya seti hediye edilecek.

MÜŞTERİLERİMİZİ VERİDEN GÜÇ ALAN AKILLI İŞLETMELERE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ

12.10.2020 - 10:56

SAP Türkiye İş Geliştirme Yöneticisi Elif Kuralay ile AVM ve perakende sektörünün dijital dönüşümü için sundukları çözümleri konuştuk. Müşterilerini veriden güç alan birer akıllı işletmeye dönüştürdüklerini belirten Kuralay, “SAP, bugün dünya genelinde özel sektör ve kamu sektöründen 440.000'den fazla kurumun kârlı bir şekilde faaliyet göstermesine, değişimlere uyum sağlamasına ve rekabette fark yaratmasına olanak tanıyor.” dedi.

YEME-İÇME SEKTÖRÜNDE FRANCHISE DÜNYASINA IŞIK TUTUYORUZ

13.05.2019 - 11:05

AVM VE PERAKENDE DÜNYASININ GÜÇLÜ İLETİŞİM MECRASI MALL REPORT DERGİSİ OLARAK ORGANİZE EDİLEN YUVARLAK MASA TOPLANTISINDA “AVM’LERDE FRANCHISE İŞLETMELERİ VE POTANSİYELİ” TEMASI ÜZERİNDE DURULDU. HOLİDAY INN ŞİŞLİ’NİN EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN TOPLANTIDA, KONUŞMACILAR ÖNEMLİ TESPİTLER YAPTI.

AVM’lerde rekabet arttı, aydınlatma, süsleme ve dekorasyon önem kazandı

21.10.2016 - 17:34

Mall Report dergisinin organize ettiği AVM Workshop’un XV. oturumunda ‘Alışveriş Merkezlerinde aydınlatma, süsleme ve dönemsel dekorasyon’ konusu masaya yatırıldı. Armonipark Alışveriş Merkezi Yönetim Ofisi ev sahipliğinde 3 Haziran 2013 tarihinde gerçekleştirilen toplantıda, konuşmacılar önemli noktaları vurguladılar.

Subscribe to AVM Workshop

nr

Yukarı