Ana içeriğe atla

TAVADA TAVUK

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DRİFT VE OTOMOBİL FESTİVALİ ACİTY PREMİUM OUTLET AVM’DE GERÇEKLEŞTİ

22.11.2021 - 10:51

Türkiye’nin önde gelen alışveriş merkezlerinden Acity Premium Outlet Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerine “Sokaklar Değil Pistler Konuşsun” sloganı ile düzenlenen  Türkiye’nin en büyük  otomobil festivali ve nefes kesen drift gösterisine ev sahipliği yaptı.

270 markasıyla ev sahipliği yapıyor

Toplam 85 bin metrakarelik alanda 196 mağazası, alışveriş, yiyecek-içecek ve eğlence için hizmet veren ulusal ve uluslararası 270 markasıyla ziyaretçilerine ev sahipliği yapan Acity Premium Outlet Alışveriş Merkezi’nde ikinci kez düzenlenen en geniş kapsamlı Drift ve Otomobil Festivali, alışveriş merkezinin açık otoparkında oluşturulan özel alanda gerçekleşti. 

Görsel şölen sundu

Acity Premium Outlet Alışveriş Merkezi’nde Yer6Fest girişimcilerinin koordinesinde düzenlenen etkinlikte spor otomobiller, Amerikan otomobilleri, klasik otomobiller, drag ve off road otomobilleri ile modifiyeli otomobil olmak üzere  yüzlerce  araç alışveriş merkezinin açık otoparkında oluşurulan otomobil festivali alanında  görsel şölen sundu.

 Driftleri nefes kesti

Binlerce ziyaretçinin katılımıyla geçekleşen  nefes kesen drift gösterileri ve Türkiye'de ilk kez gerçekleşen klasik araçların burnout showları izleyenleri büyüledi. Ankara’nın önemli lokasyonlarından İstanbul yolu üzerinde yer alan ve düzenlediği etkinliklerle  adından söz ettiren Acity Premium Outlet Alışveriş Merkezi; organizasyon kapsamında gerçekleştirilen  konserler, DJ performansları, nefes kesen drift gösterileri ile  Ankara’dan ve  şehir dışından gelen  otomobil tutkunlarına heyecan dolu iki gün yaşattı.

TAVADA TAVUK

Yukarı