Ana içeriğe atla

TAVADA TAVUK

METROMALL AVM’DE HARCADIKÇA KAZAN

23.11.2021 - 18:15

Ayrıcalıklı alışverişin adresi Metromall AVM en iyi hizmet anlayışı ile ziyaretçilerini daima yeni ve sürprizlerle dolu etkinlik ve kampanyalar ile karşılamaya devam ediyor.

Metromall AVM ziyaretçilerine 20 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında “Metromall’de Harcadıkça Kazan” sloganı ile para yüklü Param Kart hediye kampanyası başlattı. Ziyaretçiler belirtilen tarihler arasında aynı gün içinde tek seferde 50 TL ve üzeri alışveriş yaparak puan biriktirip anında para yüklü Param Kart hediye kazanıyor. Katılımcılar biriktirdikleri puanlar ile kazandıkları para yüklü kartları Metromall AVM bünyesinde bulunan belirli mağazalarda anında harcayabilecek.

1

Ankara’nın ilk, Türkiye’nin en büyük üstü açılabilen, mimari ödüllü alışveriş merkezi olan Metromall AVM, 200’e yakın markası, ulaşım kolaylığı ve açık havada alışveriş keyfini ziyaretçilerine sunarak unutulmaz bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. Açıldığı ilk günden beri başkentlilerin uğrak noktası olan Metromall AVM birbirinden renkli etkinlik, kampanya ve ödüllere ev sahipliği yapmaya devam edecek.

TAVADA TAVUK

Yukarı