Ana içeriğe atla

ggh

Sevginizi DESA ile anlatmanın birçok yolu var!

15.02.2018 - 11:53

DESA’nın birbirinden şık hediye alternatifleri ile Sevgililer Günü’nde sevdiklerinizi mutlu edin! Sevdiğinizin kalbini çalacak hediyeler DESA’da sizleri bekliyor.
Bu özel günde, sevdiklerine kendilerini daha da özel hissettirmek isteyenler için hediyeleri kişiselleştirme imkanı sunan DESA, deri ceketlerden çantaya, pasaportluktan cüzdana kadar birçok ürün üzerine harf veya dilediğiniz mesajı yazdırma gibi kişisel dokunuşlarla daha da özel kılıyor.
Sevgisini aşkın rengi ile anlatmak isteyenler için ise kırmızı renk hediye alternatifleri göz dolduruyor. Deri ceket, ayakkabı, cüzdan gibi birçok ürün çeşidinde aşkın simgesi kırmızı renk seçeneği ile sevginizi hediyeniz anlatacak. 
Sevdiklerinize sevginizi her an yanında hissettirmek istiyorsanız DESA’nın  ‘Love’ yazılı anahtarlık ve kartlıkları sizlere küçük fakat anlamlı hediye seçenekleri sunuyor. Küçük hediye seçenekleri arasında deri harflerden oluşan anahtarlık modelleri ise sevdiğinize günün her anı kendinizi hatırlatmanın farklı bir yolu olacak. İster kendi isminizin ister sevdiğinizin baş harfi anahtarlıklar ile siz de bu Sevgililer Günü’nde sevdiğinizi DESA ile mutlu edin!

nb

Yukarı