Ana içeriğe atla

ggh

SAĞLIK SEKTÖRLERİNDE UZMAN TRISPERA DANIŞMANLIK, BEZE GROUP İLE ANLAŞTI

06.01.2021 - 11:20

Kısa süre önce kurumsal dijital yapılanmasını da tamamlayan 34 yıllık BEZE Group hem TRISPERA hem de portföyünde yer alan firmalara stratejik sürdürülebilir iletişim ve medya iletişim yönetimi basın danışmanlığı yanında proje ve etkinlik yönetimi konularında da destek verecek.

Kısa süre önce kurumsal dijital yapılanmasını da tamamlayan 34 yıllık BEZE Group hem TRISPERA hem de portföyünde yer alan firmalara stratejik sürdürülebilir iletişim ve medya iletişim yönetimi basın danışmanlığı yanında proje ve etkinlik yönetimi konularında da destek verecek. Çözüm ortaklığı yapısındaki bu işbirliği Türkiye’yi, Türki Cumhuriyetleri, Ortadoğu, Körfez ve Balkan ülkelerini kapsayacak.

Yıllarca AstraZeneca, Sanofi ve Rhythm Pharmaceuticals gibi global ilaç firmalarında farklı rollerde yöneticilik görevi yapan Dr.Kıvanç Öztüzün tarafından kurulan TRISPERA Danışmanlık'ın öncelikli hedefi "nadir hastalıklar" alanında bilinçlendirmek ve farkındalık sağlamaktır.

Ayrıca TRISPERA ve BEZE başta ilaç şirketleri olmak üzere tıbbi ürün marka danışmanlığı, ürün ve hastalık eğitimleri, pazar araştırmaları, klinik araştırma projesi desteği olmak üzere 360o katma değer sağlayıcı hizmetleri hem yüzyüze hem de çevrimiçi olarak gerçekleştirecektir.

Duayen stratejist iletişimci Bengü Bilik ve deneyimli medikal yönetici Dr.Kıvanç Öztüzün "Bizler deneyimli ekiplerimizle sağlık ve ilaç sektörüne, doğru ve net fayda sağlayacağız. Amacımız; sürdürülebilir, ölçülebilir ve raporlanabilir, insan odaklı çalışmalarla başta ilaç şirketleri  ve OTC ürün pazarı olmak üzere 2021’de ilgili kurumlarla yol arkadaşlığı yapmak ve onlara ihtiyaç duydukları çözümleri sunarken aynı zamanda toplumsal fayda sağlamaktır" diyor.

nb

Yukarı