Ana içeriğe atla

nr

MWİNS SPOR VE REKREASYON ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR!

18.06.2021 - 12:33

Marmara Üniversitesi - Mwins Spor ve Rekreasyon Ödülleri yarın akşam düzenlenecek çevrimiçi törenle sahiplerini bulacak.

(18 Haziran 2021 - İstanbul) - Polin Waterparks desteğiyle gerçekleşen, Marmara Üniversitesi öğrencileri ile tüm akademik ve idari kadronun hep birlikte hayata geçirdiği, bu sene ilki düzenlenen, bir önceki yılın spor ve rekreasyon alanındaki ulusal ve uluslararası başarılarının değerlendirildiği Marmara Üniversitesi Spor ve Rekreasyon (MWins) ödülleri; 19 Haziran 2021 Cumartesi akşamı saat 21.00’da “Mwins Ödülleri Çevrimiçi Özel Yayını’nda” sahiplerini bulacak.

Süreç boyunca spora ve rekreasyona gönül vermiş 80,275 oyun kullanıldığı bu heyecanlı sürecin finali “Marmara Mwins” youtube kanalında 19 Haziran Cumartesi akşamı saat 21:00'da yayınlanacaktır. Ayrıca bu özel yayını Polin Waterparks sosyal medya hesaplarından da takip edebilirsiniz.

Polin Waterparks Hakkında

1976 yılında İstanbul'da kurulan Polin Waterparks, su parkları tasarım, üretim, mühendislik ve montajında bir dünya lideridir. 109 ülkede 3500 fazla su parkı projesi gerçeklestiren Polin Waterparks; "Daima Yenilikçi", "Dünya Çapında Üstün Kalite" ve "Teknoloji Liderliği" vizyonuyla sektöründe birçok ilki gerçeklestirmistir. Bugün birçok ülkenin, hatta kıtanın en büyük ve ödüllü su parklarında Polin Waterparks imzası vardır.

nr

Yukarı