Ana içeriğe atla

yu7676

Mall of İstanbul “En İyilerin En İyisi” seçildi

15.06.2017 - 16:46

Mall of İstanbul, dünya çapında önemli bir başarıya imza atarak Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi tarafından dünyanın en iyi AVM’leri arasında düzenlenen VIVA Best of the Best 2017 Awards’ta “En İyilerin En İyisi” seçildi.

Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi/ICSC tarafından 2016 yılında “Avrupa’nın En İyisi” seçilen Mall of İstanbul, dünyanın en iyilerinin yarıştığı VIVA Best of the Best Awards’ta büyük ödülü almaya hak kazandı. VIVA Best of the Best Awards’ta 2016 yılında büyüklüklerine göre farklı kategorilerde en iyi seçilmiş, 5 kıtadan 22 AVM değerlendirildi. Sektörün dünyadaki en prestijli ödülü olarak kabul edilen ve en iyi AVM’lerin vizyon, inovasyon, değer, başarı (VIVA) kriterlerine göre “sürdürülebilirliğinin” değerlendirildiği yarışmada Mall of İstanbul, “Best of the Best/En İyilerin En İyisi” olarak tescillendi.
Mall of İstanbul’un ödülünü Torunlar GYO İcra Kurulu Üyesi Zeynep Torun, Las Vegas’da düzenlenen törende aldı. Ödül ile ilgili bir değerlendirme yapan Torunlar GYO Genel Müdür Yardımcısı İlham İnan Dündar: “Mall of İstanbul, arazi geliştirme sürecinden başlayarak, mimarisi, mağaza karması, eğlence ve sosyal alan zenginliği gibi başlıklarda vizyoner bir bakış açısı ile hayata geçirilmiş bir projedir. Mall of İstanbul; eğlence, kültür ve sanatı alışveriş deneyimi ile harmanlamış, İstanbul için yeni bir cazibe merkezi oluşturmuştur. Her geçen gün artan ziyaretçi ilgisi de bunun en önemli kanıtıdır. Dünyanın en prestijli ödülünü Türkiye’ye, Türkiye perakende sektörüne kazandırmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz” dedi.
Dündar: “Türkiye AVM sektörü dünyadaki pek çok ülkeden farklı dinamiklere sahip. Sadece güzel mimarisi olan bina yapıp içine mağaza yerleştirmekle AVM yatırımı yapmak mümkün değil. Perakende, eğlence, sanat, hizmet ve tüm bunların uyum içinde yönetilmesi sürdürülebilir bir başarı sağlar. Bizim ziyaretçi ve kiracılarımızın da beklentileri bu yönde. Biz yaptık, bitti diyemeyiz. Her gün yeni fikirler ile ziyaretçi ilgisini canlı tutmaya devam etmemiz gerekiyor” dedi.
 

,

Yukarı