Ana içeriğe atla

nr

Eyüp Park AVM’de kiralamalar TL bazıyla yapılıyor

16.01.2017 - 15:27

Kiralaması ProCE Hizmet Yönetimi ve Danışmanlık A.Ş. tarafından yapılan ve açılması 2017 yılı içinde planlanan Eyüp Park AVM’de kiralamalar hızla devam ederken, kira sözleşmeleri de TL bazında yapılacak.

Eyüp Park AVM, iç dizaynı, ferah yapısı, ziyaretçilerini yormayan dikdörtgen mimari ile konuklarının bütünselliği yitirmediği yapısıyla, 30 bin metrekare kapalı alana ve 20 bin metrekare kiralanabilir alana sahip.  AVM, yerel ve dünya markalarının yer alacağı mağazalarıyla Eyüp bölgesi sakinleri ve gençlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek.
Eyüp Park AVM’de 2 bin 200 metrekare yapı market, 2 bin metrekare süpermarket, 2 bin 100 metrekare spor salonu, bin 200 metrekarelik 8 salonlu sinema, 600 metrekare çocuk eğlence merkezi,  12 adet foodcourt ile 10 adet cafe&restaurantlar sokağı konseptinde mağazalar,  bin metrekare elektronik market,  400 metrekare buz pisti, bay/bayan giyim mağazaları, çocuk mağazası ve diğer tüm hizmet mağazaları sektörü ile 500 araç kapasiteli bir açık, iki kapalı ücretsiz otopark ile hizmet verecek.
Beş ayrı giriş kapısı bulunan Eyüp Park AVM’nin, birinci kapısı zemin, ikinci kapısı 1.bodrum, üçüncü kapısı 2. Bodrum, 4.kapısı metro, beşinci kapısı kapalı otoparklardan misafir ziyaretine müsaittir. AVM projesinin üstünde 320 adet rezidanstan oluşan toplu yaşam alanına vardır. Başakşehir-Mecidiyeköy metro hattı AVM’nin içinden ve önünden bağlı olması da ulaşımı kolaylaştırıyor.
 

nr

Yukarı