Ana içeriğe atla

nr

DOĞU İKLİMLENDİRME’YE YENİ TEKNİK KOORDİNATÖR

03.06.2021 - 10:23

Doğu İklimlendirme Teknik Koordinatörlük pozisyonuna, sektörün önde gelen isimlerinden Sinan Aktakka atandı. İklimlendirme sektörünün lider markalarından Doğu İklimlendirme, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Sektörel firmalarda Proje Mühendisi, Ar-Ge Yöneticisi, Üretim Müdürü görevlerini üstlenen Sinan Aktakka, Firmada Ar-Ge, Mühendislik ve Üretim bölümlerinin sorumlusu olarak Doğu İklimlendirme Teknik Koordinatörü görevine atandı. Mayıs 2021 itibariyle Doğu İklimlendirme bünyesinde görev almaya başlayan Aktakka, 1993 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden mezun oldu ve 1997 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü Enerji Anabilim Dalı’nda Yüksek Lisansını tamamladı. 25 yılı aşkın sektör tecrübesine ve “İklimlendirme Sistemlerinde Isı Geri Kazanımı”, “İç Hava Kalitesi”  üzerine birçok akademik yayına sahip Sn. Aktakka’ya yeni görevinde üstün başarılar dileriz. 

SECURITAS’TA ÖYKÜM GÜLAY’A YENİ GÖREV

lkşj

Güvenlik sektörünün bilgi lideri Securitas Türkiye’nin İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü’ne Öyküm Gülay getirildi. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Öyküm Gülay, kariyerine 2001 yılında Sabancı Holding bünyesinde yer alan SASA DupontSA’da Endüstriyel İlişkiler ve İnsan Kaynakları Departmanı’nda başladı. Şirket bünyesinde önce Uzman sonrasında da Şef pozisyonlarında görev aldı. Bu arada Çukurova Üniversitesi’nde Yönetim ve Organizasyon alanında yüksek lisansını tamamladı. Gülay, 2009-2011 yılları arasında yine Sabancı Holding bünyesinde Enerjisa Verbund’a geçerek Kıdemli İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalıştı. Kariyer yolculuğuna, 2011-2016 yılları arasında Nurus’ta, 2016-2020 tarihleri arasında International Game Techonology (IGT)’de İnsan Kaynakları Müdürü olarak devam etti. Kasım 2020 tarihinde Securitas Türkiye’de İnsan Kaynakları Koordinatör Yardımcısı pozisyonunda çalışmaya başlayan Öyküm Gülay, Mayıs 2021 tarihi itibariyle Securitas Türkiye İnsan Kaynakları Koordinatörü oldu.

BOYNER’DE ÜST DÜZEY ATAMA

bvhgd

Yeni dönemdeki organizasyon yapısını “All-line” olarak adlandırdığı, fiziksel ve dijital tüm kanallarında zengin ve farklı müşteri deneyimi stratejisi doğrultusunda şekillendiren Boyner’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Anıl Haşimoğlu, Boyner Büyük Mağazacılık Lojistik Genel Müdür Yardımcısı olarak Mayıs itibarıyla göreve başladı. Lojistik sektöründe 16 yıllık güçlü deneyimi olan Anıl Haşimoğlu, profesyonel kariyerine 2005 yılında Horoz Lojistik’te Lojistik Uzmanı olarak başladı ve sırasıyla Lojistik Hizmetleri Müdürü, Satış Direktörü, Kontrat Lojistik Direktörü ve Lojistik ve İş Geliştirme Direktörü olarak görev aldı. Haşimoğlu, 2017 yılından bu yana FLO’da yurtiçi ve yurtdışı offline ve online süreçlerden sorumlu Lojistik Direktörü olarak görev yapıyordu. Anıl Haşimoğlu, yeni görevinde Boyner’in Omni-channel stratejisi ve online perakendede büyüme hedeflerine büyük katkı sağlayacak lojistik süreçlerine liderlik edecek.

nr

Yukarı