Ana içeriğe atla

nr

Çapraz kampanyalarla mağazalar da sürece dahil ediliyor

02.08.2017 - 11:52

Farkındalık yaratan çalışmalarıyla çevre il ve ilçelerden de oldukça yoğun ilgi gören Movapark AVM adına görüştüğümüz Pazarlama Yöneticisi Elif Erdoğan, şu anda devam eden araç kampanyaları hakkında bizlere bilgi verirken,  araç kampanyaları dışında evrensel kampanya planları hazırladıklarını ve bu anlamda çalışmaların yoğunlaştığını da dile getirdi. 

Sonbahara kadar sürecek olan kampanyalarınız hakkında bilgi alabilir miyiz? Ziyaretçiler bu yaz ne tür kampanyalarla karşılaşacak?
Movapark AVM olarak yaza keyifli, hareketli ve bol heyecanlı etkinliklerle başladık. İlk organizasyonumuz Streetball turnuvasıydı. Bu turnuvayı Beachball turnuvası takip etti. Mardin’de, deniz olmayan bir şehrimizde aquaparkımızla birlikte plaj voleybolu oynamak herkesi keyiflendirdi. Bu turnuvada dereceye giren takımlarımız Türkiye kupasında yarışacaklar. Ayrıca Mardin’de birçok kurum ve kuruluşlarımızla birlikte organize ettiğimiz sosyal sorumluluk projelerimizde devam etti, tarım atölyelerinden kil atölyesine sonrasında resim yarışmasına kadar birçok çocuğumuz ve eğitmenlerimizle hem yarışmalar yapıldı hem de ödüller sahiplerini buldu. Son dönemde herkesin ilgisini çeken Makey Makey atölyesini de eğitmenlerimizle birlikte gerçekleştirdik. 
Movapark AVM geleneği bozmadı ve yine yeni yılda yeni araç kampanyası diyerek “Movapark’tan Mercedes size yakışır” sloganıyla kampanyasına başladı. 19 Eylül 2017’de sona erecek kampanya için ilgi oldukça yoğun, katılımcılarımız çekiliş gününü sabırsızlıkla bekliyor. 
Yaz kampanyalarımızı hayata geçirirken mağazalarımızla birlikte de ilerliyor ve çapraz kampanyalar yaparak onları da dahil ediyoruz.  Türkiye’nin 4. aquaparkı ile yaz okullarımız eğitimler verirken ve yüzmekten keyif alırken, lunaparkla heyecanı yaşamaya davet ediyor, bowling oynayan tüm ziyaretçilerimiz de sinema bileti kazanıyor.
Şehrin alışveriş ve yaşam merkezi olan Movapark AVM farkındalık yaratan bu çalışmalarıyla çevre il ve ilçelerden ziyaretçilerini ağırlamaktan mutluluk duyuyor.

Ziyaretçilerin kampanyalardan yararlanması için neler yapması gerekiyor? Şartlarınız nelerdir?
Movapark olarak gerçekleştirdiğimiz tüm kampanya ve etkinliklerimizi ziyaretçilerimize duyurabilmek ve onların bu kampanyalardan yaralanmasını sağlayabilmek adına sosyal medyayı yoğun olarak kullanıyoruz. 
Dijital dünyada var olabilmek için sosyal medya pazarlamasını en iyi şekilde kullanmak gerektiğini biliyoruz. Bizlerde, sürdürülebilir olmayı ve büyüme hedefini göz önünde bulundurarak yenilik ve ulaşılabilirlik ile kampanya ve fırsatların müşteriye sunulmasını sağlayabilmek için en etkili yöntem ile ilerliyoruz. 
Şu an devam eden araç kampanyamız için ziyaretçilerimiz alışveriş merkezimizden gün içinde yapacağı 100 TL ve üzeri alışveriş ile çekiliş hakkı kazanmaktalar ve bu kampanyanın takibini de hem sosyal medya hem de yazılı-görsel medya üzerinden de yapabilmektedirler.

En az araç kampanyası gibi hem AVM’yi, hem mağazaları ve hem de ziyaretçiyi mutlu edecek farklı ne tür kampanyalar yapılabilir? Bu anlamda siz herhangi bir çalışma yapıyor ya da yapmayı düşünüyor musunuz?
Alışveriş merkezimiz yapmış olduğu farklı çalışmalarla bölgenin çekim merkezi haline geldi. Profesyonel ekibiyle AVM yönetimi geliştirdiği birçok proje 2012’den bu yana dikkat çekiyor. Movapark’ın adını aldığı Mezopotamya ovasının güzelliği ile yaşayan insanları ilklerin yaşandığı etkinlikler ile buluşturduk. Bu buluşmanın verimliliği ve sadakat bağı AVM olarak çalışmalarımızın çeşitliliğini artıran olumlu sonuçlar doğurdu. Araç kampanyaları dışında evrensel kampanya planlarımızı hazırlıyor ve çalışmalarımızı yoğunlaştırıyoruz. Etnik unsuru bir arada yaşayan bir bölgeyiz. Kendi içinde yaşadığı etkileşim ile birbirinden güzel gelenek ve göreneği Mardin halkına hitap ederek gerçekleştiriyoruz. Kadınların ve çocukların ilgisini çeken, eğlendiren ve ihtiyaçlarını bir nebze de olsa karşılayan kampanya ve etkinlikler önceliklerimiz arasına girdi. Bölgenin tatil olarak dezavantajlı oluşu tatil kampanyalarını beraberinde getirebilir. Özel günlerde ziyaretçilerimizin mutluluğuna ortak olacak kampanya ve projeleri hayata geçirebiliriz. Movapark olarak yapacağımız her yatırımın geri dönüşü sadece hizmet değil, yaşadığımız coğrafyaya gönül borcumuz.
 

nr

Yukarı