Ana içeriğe atla

ggh

BEZE GROUP İŞ VE PAZAR GELİŞTİRMEDEN SORUMLU KURUMSAL İLİŞKİLER İCRA KURULU ÜYELİĞİNE NİLGÜN CENGİZ ATANDI

27.09.2021 - 14:38

Pazarlama, Satış ve Stratejik İletişim konularında deneyimli, profesyonel yönetici Nilgün Cengiz; BEZE Group İş ve Pazar Geliştirmeden sorumlu Kurumsal İlişkiler İcra Kurulu üyeliğine atandı..

M.Ü. Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri Fakültesi’nde İletişim Yüksek Lisansını tamamlayarak 1995 yılında dönemin en etkili ve  fark  yaratan  şirketi RAKS Sanayi Ürünleri Pazarlama Bölümünde profesyonel iş hayatına başladı.

 

Nilgün Cengiz, Türkiye’de iş hayatı ve sanayinin gelişmesine paralel olarak; Kozmetik, AVM, İnşaat ve GMYO, Kuyumculuk, Sağlık,  Seramik  ve Organize Perakende Geliştirme sektörlerinde yerli ve global Holdinglerin markalaşma, kurumsal iletişim, itibar yönetimi, kriz yönetimi, kurum içi / dışı iletişim alanlarında üst düzey yönetici olarak  başarılı  çalışmalar  yürütmüştür.

 

Çalışma hayatı süresince Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projelerinin geliştirilmesinde önemli yetki ve sorumluluklar üstlenerek topluma fayda sağlayan projelerin hayata geçmesini sağlayan Nilgün Cengiz, bu çalışmalarına paralel olarak Türkiyede ulusal ve uluslararası alanlarda  çalışan lider ve tüketici odaklı bazı STK’larda gönüllü çalışmalar da yapmaktadır.

 

Nilgün Cengiz, 35 yıldır topluma değer ve yeni açılımlar katarak vizyoner yaklaşımı ile hizmet verdiği sektörlerde fark yaratan BEZE Group çatısı altında Kurumsal İlişkiler İcra Kurulu üyesi olarak İş ve Pazar Geliştirmeden sorumlu olacaktır.

 

Aynı zamanda koleksiyoner olan Nilgün Cengiz, iki erkek çocuk annesidir.

nb

Yukarı