Ana içeriğe atla

gf

AMACIMIZ, MİSAFİRLERİMİZE EN İYİ VE EN DOĞRU HİZMETİ SUNMAK

16.05.2022 - 15:04

Zeynep Çelebioğlu Güzellik Salonu Kurucusu Zeynep Çelebioğlu ile gerçekleştirdiğimiz söyleşide, güzellik sektöründe hayata geçirdikleri çalışmaları, sundukları hizmetleri ve sektörün ayrılmaz bir parçası olan sağlık konusunda aldıkları önlemleri konuştuk.

Zeynep Çelebioğlu Güzellik Salonu olarak misafi rlerinize sunduğunuz hizmetlerinizden bahseder misiniz?

Zeynep Çelebioğlu Güzellik Salonu, güzellik ve kişisel bakım alanında (unisex) kadın-erkek ve çocukların tüm ihtiyaçlarını gidermek, bunu yaparken de hizmet alan kişilerin saç ve cilt sağlığını korumak amacıyla kurulan bir işletmedir. İşletmemizde; erkek ve kadın kuaförü, manikür pedikür, spa cilt bakımı, kalıcı makyaj, epilasyon, protez tırnak-nail art, medikal el ayak bakımı ve Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) sınav ve eğitim alanı işlemleri yeni nesil cihaz ve ürünlerle yapılmaktadır.

Güzellik sektörü her geçen gün yeniliklerle karşımıza çıkıyor, sizin kullandığınız teknolojik yenilikler nelerdir?

Güzellik sektörü inanılmaz bir hızla kendini revize ederken, biz de yeni ürün ve cihazlarımıza güncelleme yaparak bizden hizmet alan insanlara en iyi ve en doğruyu vermeye çalışmaktayız. Bunun yanında kurumumuz ayrıca MYK sınav ve eğitim alanı olduğundan, gerekli yenilikler personellerimize eğitim ve seminerler şeklinde kademeli olarak verilmektedir.

Sağlık ve güzellik iki ayrılmaz bileşen. Zeynep Çelebioğlu Güzellik Salonu olarak uyguladığınız sağlık standartlarınızdan söz eder misiniz?

Zeynep Çelebioğlu Güzellik Salonu olarak, dünya genelinde yaşanan pandemiden ve işletmemizin en önemli malzemesinin insan olmasından ötürü; hijyen, düzen, temizlik ve tertip konusunda üst düzey çalışmalarımız olmaktadır. Hizmet alan kişilerin bu konuda çok memnun olduğunda geri dönüşüm olarak bizlere memnuniyet sunmaktadır.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Günümüz şartlarında kişilere en güncel hizmetlerin güleryüzle, doğru ve kaliteli cihaz, ürün ve çalışanlarla sunulması; Zeynep Çelebioğlu Güzellik Salonu’nun en önemli misyonudur. Bizim amacımız iyi iş çıkarmak ve bizi tercih eden kişileri mutlu ve memnun şekilde uğurlamak, salonumuzun pozitif enerjisini hissettirerek güzelleşmektir. Kendine bir güzellik yap sloganımızla nice güzelliklere…

jyh

Yukarı