Ana içeriğe atla

nr

AQUA FLORYA ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ AŞI SEFERBERLİĞİNE DAHİL OLUYOR

21.06.2021 - 17:01

Aqua Florya Alışveriş ve Yaşam Merkezi kurduğu aşı standıyla , ziyaretçilerine Dr. Murat Dilmener Pandemi Hastanesi sağlık ekipleriyle beraber randevusuz aşılama imkanı sunuyor.

Aqua Florya tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüsle mücadele kapsamında bünyesine kattığı aşı standıyla ziyaretçilerine randevusuz aşı imkanı sunuyor. Dr. Murat Dilmener Pandemi Hastanesi sağlık ekipleriyle birlikte yürüttükleri aşı seferberliği 25 Haziran'a dek sürecek.

Aqua Florya Alışveriş ve Yaşam Merkezi Müdürü Mehmet Köklü : "Alışveriş merkezimizde kurulan aşı standı, İstanbul'da bir ilk olacak. Bu hizmeti, Dr. Murat Dilmener Pandemi Hastanesi iş birliğinde aşı olmak isteyen ziyaretçilerimizin ve çalışanlarımızın ayağına getirebildiğimiz için mutluyuz. Aşılama kampanyamız ile ziyaretçilerimize bu hizmeti, İstanbul’da ilk defa bir alışveriş merkezinde sunulacak. Salgının en başından beri, Sağlık Bakanlığı tarafından zorunlu tutulan tedbirlere ek olarak kendi bünyemizde de toplum sağlığını korumaya yönelik tüm önlemleri titizlikle alıyoruz. Ziyaretçilerimiz, 21 Haziran Pazartesi günü itibarıyla beş gün boyunca alışveriş merkezimize gelip aşılarını olabilecekler. Aqua Florya Alışveriş ve Yaşam Merkezi olarak aşı seferberliğinde de öncü olmaktan mutluluk duyuyoruz" ifadelerini kullanarak yaptıkları çalışmanın İstanbul'da bir ilk olacağını söyledi.

nr

Yukarı