Ana içeriğe atla

nr

Yeni nesil kahveciliğin fark yaratan adresi

15.12.2016 - 13:26

“Federal Coffee Company-Australian Coffee Roasters” yeni yılı dünyanın en özel kahve bölgelerinden getirdiği çekirdekleri ve kışa en yakışan lezzetleri menüsüne ekleyerek karşılıyor!

İştah kabartan lezzetleri ve fark yaratan sunumlarıyla, İstanbul, Ankara ve Adana’da vazgeçilmez kahve durakları olan Federal Coffee Company, mevsime yakışan yeni tatlarıyla lezzet fırtınası estirmeye devam ediyor.
Perakende satışıyla yoğun ilgi gören, kahve severlerin aradığı tüm lezzetleri dünyanın en verimli kahve bölgelerinden getiren Federal Coffee Company, yumuşak içimli, meyve, şeker kamışı ve tropikal aromalı kahve çekirdekleriyle, yeni yılda kahve keyfini doruk noktalarında yaşatacak.
Honduras Marcala bölgesinden gelen çekirdekler kadifemsi portakal notaları ve yumuşak içimiyle,  Nicaragua’dan Limoncillo Pacamara daha ilk yudumda büyüleyecek olan çilek, şeftali ve tropikal aromalarıyla kahve severlerin gözdesi olacak. Yumuşak içimli ve 97 puanlık tadım notuyla kendini ispatlamış Panama Geisha-Hacienda La Esmeralda çekirdekleri, yasemin ve misket limonu aromasıyla kışa en yakışan lezzetlerden…
Syphon demleme yöntemiyle, yeşil elma, limon, taze biberiye, kurutulmuş siyah üzüm, çubuk tarçın, taze zencefil ile hazırlanan, sadece Federal Coffee Company-Australian Coffee Roasters şubelerinde bulabileceğiniz kış çayının lezzetinin yanı sıra Federaller tarafından hazırlanışını izlemek de muhteşem bir deneyim olacak.
 

nr

Yukarı