Ana içeriğe atla

ggh

YATIRIMCININ KAZANMASI İÇİN BİRÇOK KOLAYLIK SAĞLIYORUZ

17.09.2019 - 18:09

FRANCHISE SİSTEMİNİN DOĞRU KULLANILDIĞI ZAMAN YATIRIMCI İÇİN ÇOK FAYDALI BİR MODEL OLDUĞUNA DEĞİNEN YEŞİLÇAM KAHVE EVİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI ALİ İHSAN DEMİRBİLEK, YATIRIMCILARININ KAZANMASI İÇİN BİRÇOK KOLAYLIK SAĞLADIKLARINI SÖYLEDİ.

Yeşilçam Kahve Evi markası şu an kaç şube ile faaliyet gösteriyor? Şubelerinizi açarken sizin için en önemli kriterler ne oluyor?
Şu an Türkiye geneli mevcut 60 şube ile hizmet veriyoruz. Yurt dışında da görüşmelerimiz devam ediyor. Şubelerin; hareketli lokasyonlar, geniş cepheli ve geniş kaldırımlı dükkanlar, en az 200 metrekarelik bir alan olmasına dikkat ediyoruz.

Franchise sisteminin markanızın gelişiminde nasıl etkileri oldu? Büyümenizde ve sürdürülebilir olmanızda franchise sisteminin rolü nedir?
Franchise sistemi doğru kullanıldığında yatırımcı için çok faydalı bir modeldir. Sisteme uyan herkes uzun vadede kazançlı çıkar. Biz de bu anlamda yatırımcı için birçok kolaylık sunarak yatırımcının daha kolay bir kazanma sisteminden yararlanmasını sağlıyoruz. Birçok noktada yatırımcımızın yanında oluyor, gerek eğitim gerek  sistem konusunda her an yardım sağlıyoruz.

Müşteri sadakati için düzenlemiş olduğunuz kampanyalardan bahseder misiniz?
7’den 70’e herkese hitap eden bir marka olmamızdan dolayı menülerimizde sık sık değişikler ve kampanyalar söz konusu olmaktadır. Kampanyalarımızı lokasyon ve arz telep dengesine göre güncelleyerek sürekli kampanyalarla müşterilerimizi mutlu etmek konusunda çalışıyoruz.

Müşterileriniz neden sizi tercih ediyor? 
Müşteriler şubelerimizde kendilerini evlerinde gibi hissediyorlar. Kendi değerlerimiz ön planda olduğu için bir rahatlık söz konusu. Konsept olarak da her yaş gurubuna hitap ediyoruz. Böylelikle herkes şubelerimizde rahatlıkla zaman geçirip sosyalleşebiliyor. Aynı zamanda dekorlarımızda Yeşilçam hatıralarının yer almasından dolayı müşterilerimiz nostalji ortamında  keyifle vakit geçiriyor.

Yakın dönem içerisinde hayata geçireceğiniz yatırım planlarınız neler? 
Yurt içinde hazırda bekleyen birçok şube talebimiz bulunmakta. Bunlarla ilgili çalışmalarımız hali hazırda devam ediyor. Her geçen gün büyüyerek Yeşilçam ailesini her yere taşımayı amaçlıyoruz. Yurt dışından gelen talepler de bulunmakta. Bu konuda da görüşmelerimiz devam ediyor.

nb

Yukarı