Ana içeriğe atla

nr

Yaratıcılık ve yenilikçilik Kitchenette’in taze kış lezzetleri ile buluşuyor

31.01.2017 - 13:55

Kitchenette kış menüsü, yaratıcı, yenilikçi ve özgün lezzetler ile yenilendi. Yenilenen menü, ilk olarak Kanyon’da, daha sonra da tüm şubelerde deneyimlenebilecek.

YENİLENEN KIŞ MENÜSÜNDEN İDDİALI LEZZETLER 
Kitchenette’in yenilenen menüsünde özel kahvaltı ve paylaşımlık başlangıç sunumlarından, yeniden yorumlanan et, tavuk ve balık yemeklerine kadar pek çok farklı alternatif bulunuyor. Yenilenen Kitchenette menüsünde, sağlıklı taze salata çeşitlerinden mantıya, kavanozda sunulan enfes tatlı çeşitlerinine kadar pek çok yeni lezzet misafirlerin beğenisine sunuluyor. 
Kitchenette, kahvaltı menüsüne erken kahvaltı severler için “Early Bird“ kahvaltı alternatifini ekledi. Kitchenette’de ilk defa sunulacak ve mantı severlerin vazgeçemeyeceği “Mantı Aşkına” bölümünde ise Kitchenette’e özgü mantının yanı sıra “Kızarmış Özbek Mantı” ve “Tam Buğdaylı Vejeteryan Mantı” gibi farklı mantı çeşitleri de ilk defa sunuluyor. 
Kitchemette tatlı tutkunları için ise çok şık sunumlar hazırladı; kavanozda sunulacak meyveli ve çikolatalı tatlılar, gerek lezzetleri gerek sunumları ile iştah kabartıyor. Kitchenette’in lezzetli kahve çeşitlerinin keyfine eşlik edecek mevsime özgü taze meyve tartları ve cheescake’lerin yanı sıra en iddialı pastalarından “Red Velvet Cake” ve “Yeşil Çaylı ve Yoğurtlu Pasta”da yeniden yorumlandı.

Daima taze ve mevsimine göre yemekler sunan Kitchenette’in menüsü, Türkiye’nin en yaratıcı şeflerinden Hazer Amani’nin hazırladığı inovatif ve taze lezzetler ile yenilendi.  Kitchenette’in özgün bistro tarzını rahat yemek keyfi ile birleştiren menü oldukça iddialı. 
“Ev stili” yemeği “üstün kalite” ile birleştiren Kitchenette, bistro tarzı ile keyifli bir atmosferde özgün lezzetleri misafirleri ile buluşturuyor. Düzenli olarak menüsünü yenileyen Kitchenette önümüzdeki dönemlerde de sürpriz lezzetlerle konuklarını şaşırtmaya devam edecek. 
“Birlikte Daha Lezzetli” sloganı ile menüsü de kış ayları için yenileyen Kitchenette’in mevsimsel lezzetler ile hazırladığı kış menüsü, ilk olarak Kanyon’da, daha sonra da tüm şubelerinde deneyimlenebilecek. 
 

nr

Yukarı