Ana içeriğe atla

nr

Usta Dönerci avantajlı franchise fırsatlarıyla yatırımcılarını bekliyor!

01.08.2017 - 16:18

Türkiye’de bini aşkın restoranıyla hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri olan TAB Gıda bünyesinde faaliyet gösteren Usta Dönerci, avantajlı franchise fırsatları sunuyor. TAB Gıda’nın üretim, satın alma, tedarik zinciri, pazarlama ve markalarının gücünü arkasına alan yatırımcılar, karlı bir yatırım imkanına sahip oluyor.

Türkiye’de bini aşkın restoranı ve 23 yıllık tecrübesiyle hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri olan TAB Gıda, kurduğu avantajlı franchise sistemi ile 2017 yılında Usta Dönerci markasında büyümeye devam edecek. TAB Gıda’nın yüzde yüz yerli sermaye ile yarattığı Usta Dönerci, 30’dan fazla ilde 90’dan fazla restoranla hizmet veriyor.

TAB Gıda Finans ve Franchise Yatırımlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özgür Çetinkaya, Usta Dönerci hedefleriyle ilgili yaptığı değerlendirmede, “Türk halkı Usta Dönerci’yi çok sevdi. Bu sene sonuna kadar 120 restorana ulaşmayı ve önümüzdeki dönemde sektör lideri olmayı hedefliyoruz. 2017 sonuna kadar 20 franchise restoran açılışı öngörüyoruz” ifadelerini kullandı.

Ata Şirketler Grubu’nun üretim sektöründeki yatırımlarına dikkat çeken Çetinkaya, “TAB Gıda hızlı servis restoran zinciri kategorisinde dünyada eşi benzeri olmayan bir gıda ekosistemi kurdu. Ata Şirketler Grubu tarafından yatırımları gerçekleştirilen salata, ekmek ve patates fabrikalarımız Usta Dönerci franchise yatırımcıları için ciddi fırsat sağlıyor. Yatırımcılarımız TAB Gıda’nın 23 yıllık tedarik zinciri yönetimi, operasyonel ve pazarlama tecrübesi ile satın alma gücünden faydalanıyor. TAB Gıda için yapılan üretim yatırımları hem inovatif ürünlerin daha kısa sürede geliştirilip müşterilere sunulmasını mümkün kılıyor hem de yatırımcılarımıza satın almada ciddi avantajlar sağlıyor.”

FRANCHİSE BEDELLERİ 250 BİN DOLARDAN BAŞLIYOR

Usta Dönerci franchise yatırım maliyeti; restoranın yerine, tipine, bulunduğu konuma ve büyüklüğüne bağlı olarak değişmekle beraber, 250.000 USD+KDV’den başlıyor. TAB Gıda yatırımcılara iki ayrı opsiyon sunuyor. Birinci opsiyonda yatırımcılar dilerlerse inşaat ve ekipman yatırımını kendileri üstleniyor. Bu model ancak AVM dışında yer alan restoranlar için geçerli. İkinci opsiyonda ise yatırım tamamen TAB Gıda tarafından yapılarak anahtar teslim modeliyle hayata geçiriliyor.

nr

Yukarı