Ana içeriğe atla

ggh

Twitto’ya Avrupa’dan “Üstün Lezzet Ödülü”

12.07.2017 - 09:27

Şimşek Bisküvi, Twitto-Çıtır Burgu Kraker ile katıldığı Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü’nün (International Taste&Quality Institute-ITQI)  düzenlediği “Üstün Lezzet  Ödülü-2017” yarışmasında, dünyaca  ünlü 135 şef ve sömeliyeden oluşan jüri tarafından yapılan titiz lezzet analizleri neticesinde “Üstün Lezzet Ödülü”ne layık görüldü. Twitto-Çıtır Burgu Kraker’in lezzeti uluslararası boyutta da tescillendi.

Üstün Lezzet Ödülü; dünyaca saygın bir kuruluş olan ITQI’ın her bir jüri üyesinin; koku, görünüş, doku ve tat gibi belirli duyusal analiz kriterlerine dayanarak “kör tadım testi” yöntemiyle değerlendirmeleri sonucunda veriliyor.

Şimşek A.Ş.’nin “At bir Twitto, takipçin çok olsun” sloganıyla ön plana çıkardığı bu yenilikçi ürünü, her yaştan tüketicinin damak tadına hitap etmesiyle Türkiye’deki vazgeçilmez lezzetler arasında yerini alırken, dünyada da adından söz ettiriyor. Lezzetini ve enerjisini; dostluk ve samimiyetten alan Twitto-Çıtır Burgu Krakeri siz de paylaşın, dostluklarınız çoğalsın.

PAZARDA ŞİMŞEK HIZINDA İLERLİYOR
Dokuz yıldır Türkiye’nin en büyük ilk 500 Sanayi kuruluşu arasında yer alan Şimşek A.Ş, Karaman Organize Sanayi Bölgesi’nde üretim yapıyor. Yenilikçilik ve kaliteyi ön planda tutup, dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, fabrikasını modern yatırımlarla çağdaş bir düzeye taşıyan Şimşek Bisküvi, bugün; 95 bin metrekaresi kapalı, 40 bin metrekaresi açık olmak üzere toplam 135 bin metrekarelik alana sahip tesislerinde, ileri teknolojisi ve bin 500’ü aşkın çalışanı ile lezzet dolu ürünler sunuyor.

nb

Yukarı