Ana içeriğe atla

ggh

TÜRKİYE’NİN EN YAYGIN PİDE ZİNCİRİ

14.02.2020 - 14:33

Türkiye’nin 50 ilinde 150’den fazla restoranıyla Türkiye’nin en yaygın pide zinciri olduklarını belirten Pidem Pazarlama Direktörü Ayşegül Ronabar, öncelikli hedeflerinin Pidem lezzetlerini Türkiye’de herkes için ulaşılabilir kılmak ve restoran sayılarını artırmak olduğunu söylüyor.

Pidem markasının sektöre girişi hakkında bilgi alabilir miyiz? 
Pidem, 2010 yılının Eylül ayında ilk restoranını Eskişehir Espark AVM’de açarak sektöre giriş yaptı. Açıldığımız ilk günden bu yana misafirlerimizi kalite, doyuruculuk, lezzet ve uygun fiyat prensiplerimizden hiç taviz vermeden ağırlamaya devam ediyoruz. Bu disiplin Pidem’i bugün Türkiye’nin 50 ilinde 150’den fazla restoranıyla Türkiye’nin en yaygın pide zinciri yaptı.
 

Müşteriler tarafından tercih edilme sebebiniz nedir? 
İşinin ehli ustalarımızın siparişe özel olarak hazırladığı bol malzemeli pidelerimizi en uygun fiyatla misafirlerimize sunuyoruz. Her restoranımızda taze ve günlük malzemeler kullanıyoruz. Tüm ürünlerimizi kişiye özel olarak hazırlıyoruz. Hijyen ve sağlık standartlarımızı en üst seviyede tutarak, kaliteden asla taviz vermiyoruz. Standartlarımızı korumak için kalite ekiplerimizin desteğiyle her ay tüm restoranlarımıza kalite kontrol ziyaretleri yapıyoruz. Aynı şekilde ürün ve hizmet standartlarımızın kontrolü için ayda 2 kez tüm restoranlarımıza gizli müşteri gönderiyoruz. Bu kriterlere verdiğimiz önem  misafirlerimiz tarafından da hissediliyor ve tercih edilmemizi sağlıyor. 
 

Mevcut şube sayınız nedir? Daha çok hangi bölgelerde büyümeyi hedefliyorsunuz?
Türkiye’nin 50 ilinde, 150’den fazla restoranımız bulunuyor. Öncelikli amacımız Pidem lezzetlerini Türkiye’de herkes için ulaşılabilir kılmak ve restoran sayımızı artırmak. 2019 yılında Türkiye’de çok sayıda restoran açtık. Ayrıca  ilk yurt dışı restoranımızı da yine 2019 yılında, Azerbaycan’da açtık. Önümüzdeki dönemde hem Türkiye’de, hem yakın coğrafyalar başta olmak üzere yurt dışında da büyüme hedefimiz devam edecek. 
 

2020 yılı içerisinde yeni yatırım ve proje hedefleriniz var mı?
Hızla büyümenin yanında planlamanın önemine inanıyoruz. 2020’de hem mevcut yatırımlarımızı geliştireceğiz; hem de olmadığımız lokasyonlarda yatırımlarımıza devam edeceğiz. Büyümeye devam edeceğimiz başarılı bir yıl olacağına inanıyoruz.

nb

Yukarı