Ana içeriğe atla

ggh

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK YENİ NESİL KAHVE ZİNCİRİ AYAKÜSTÜ KAHVE

14.02.2020 - 14:17

YENİ NESİL KAHVE FELSEFESİNİN ÖNCÜSÜ AYAKÜSTÜ KAHVE, KURULDUĞU GÜNDEN BU YANA TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK YENİ NESİL KAHVECİSİ OLMA HEDEFİ TAŞIYOR. BU HEDEFİNİ ÇOK KISA SÜREDE GERÇEKLEŞTİREN AYAKÜSTÜ KAHVE'NİN TÜRKİYE'NİN BİRÇOK İLİNDE TOPLAM 11 ŞUBESİ BULUNUYOR.

Ayaküstü Kahve kuruluşu hakkında kısaca bilgi verir misiniz? 
Ayaküstü Kahve, sektördeki 15 yılı aşkın deneyimiyle yabancı markalara Türk ve yerli muadil olarak İzmir'in Bornova ilçesinde butik kahve konseptiyle hayata geçmiştir. Farklı konsepti, ürünlerinin lezzeti ve imalattan satış anına kadar her noktasında dikkat ettiği kalite standartlarıyla şube ağını her geçen gün daha da genişletmektedir.
 

Şu an kaç şube ile hizmet vermektesiniz? 2020 hedefleriniz nelerdir?
Ayaküstü Kahve stratejik ortaklıkları, ürün zenginliği, lokasyon hassasiyeti, kaliteli iş gücü, kurumsallığa verdiği önem ve finans gücüyle kahve sektöründeki farkını kurulduğu ilk günden beri ortaya koymaktadır. Ayaküstü Kahve, kahveden zevk alan tüketicilerin kalite ve standartlardan uzak, yabancı işletmelerin sağlayamadığı sıcaklığı sunmaktadır.Şu anda Türkiye çapında 10 şubesi olan Ayaküstü Kahve 2021 yılı sonuna kadar 50 noktaya ulaşmayı ve ciro anlamında yüzde 433 büyüme hedeflemektedir. Bu oran şubelerin kâr marjıyla doğru orantılıdır. 
 

Lokasyon seçiminde AVM’ mi cadde mi tercih ediyorsunuz? 
Ayaküstü Kahve, yatırımcısına kurumsal yapısıyla, kazandıran konseptiyle ve ürün gamı ile fark yaratan butik kahve hizmetini AVM, cadde ve akaryakıt istasyonları gibi farklı konseptlerde verebilmektedir.

 Franchise şartlarınızdan ve yatırımcılara vermiş olduğunuz desteklerden bahseder misiniz?
Ayaküstü Kahve’de süreç ilk olarak kurulacak işletmenin anahtar teslimi bütçelendirilmesi ile başlıyor, imzalarla birlikte proje başlangıç bedeli alınarak ilerliyor, geriye kalan ödemelerde kurulum safhasında parça parça ödeniyor. Talep edilmesi halinde bayilerimizi anlaşmalı olduğumuz bankalara yönlendiriyoruz. Ayaküstü Kahve olarak bayilerimizi ilk günden itibaren eğitimler ,profesyonel kordinasyon ekibi , kampanyalar ve reklamlar ile destekliyoruz.Konsepti, ürün çeşitliliği bakımından zengin, kurumsal, kaliteli, güler yüzlü personeli ile fark yaratan bir hizmet veriyoruz. Yatırımcılarımıza A’dan Z’ye, lokasyon seçimi, mimari projelendirme, personel eğitimi, sosyal medya desteği de vererek anahtar teslim karlı ve yüksek cirolu bir yatırım imkanı sunuyoruz.
 

Ayaküstü Kahveyi öne çıkaran özellikler nelerdir?
Her gün yüzlerce kahve dükkanı açılıyor ve kapatılıyor. Ayaküstü Kahve olarak biz kurumsal yapımız, deneyimimiz, işletme stratejilerimiz ile yatırımcılarımızın zarar etme ve hata yapma riskini minimuma indirgiyoruz.

ayaküstü kahve

 

nb

Yukarı