Ana içeriğe atla

ggh

TÜRKİYE’DE BİR İLK… İADE GARANTİLİ FRANCHISE

10.04.2018 - 16:28

The LunchBox Company, lezzet, hijyen ve servis konusunda ilke edindiği mükemmeliyetçi yaklaşımı ile misafirlerinin memnuniyet ve beklentilerini her gün daha yükseğe taşımak için çalışıyor. 

The LunchBox Company, 18 yıldır restoran sektöründe iki farklı marka, 14 şubesi ve Dünya Mutfağı konsepti ile hizmet veriyor. Geniş menüsü ile her yaştaki misafirine her zaman aynı kalitede hizmet vermek amacı ile her altı ayda bir yeni lezzetleri menüsüne dahil ediyor. Lezzet, hijyen ve servis konusunda ilke edindiği mükemmeliyetçi yaklaşımı ile misafirlerinin memnuniyet ve beklentilerini her gün daha yükseğe taşımak için çalışıyor. 

“RESTORANCILIĞIN VE KALİTENİN ŞİFRELERİNİ VERİYORUZ”
 The LunchBox Company restoranlarında franchise iş ortaklarına yılların verdiği restorancılık deneyimlerini tüm şeffaflığı ile sunduklarını söyleyen The LunchBox Company Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erkan ŞAHİNTÜRK, “Onlara restorancılığın ve kalitenin şifrelerini vermekteyiz. Ürünlerimizde, kalite vazgeçilmezimiz olduğundan tedarikçi iş ortaklarımızı tamamen üstün kaliteli markalardan seçiyoruz” dedi.   
2018 yılını atılım yılı ilan ettiklerini söyleyen ŞAHİNTÜRK, “Franchise girişimcilerini yatırımdan uzaklaştıracak engelleri ortadan kaldırmak için empati kuruyoruz. Her kişinin gönlünden gıda alanında yatırım yapmak geçer, ne yazık ki birçok kişi başaramama korkusu ile fikirden öteye geçemez.  Tüm bu endişeleri ortadan kaldırmak için restoran alanında yatırım düşüncesi olan franchise girişimcilerine güzel bir proje hazırladık. İnanıyoruz ki bu yılın en iyi projesi olacak” ifadelerinde bulundu.  

GİRİŞİMCİLER 18 YILLIK BİRİKİMİN BİR PARÇASI OLACAK 
ŞAHİNTÜRK, franchise şartlarını şu şekilde anlattı:

TÜRKİYE ‘DE BİR İLK İADE GARANTİLİ FRANCHISE
-Franchise girişimcisi maliyetini yıl sonunda hiçbir gerekçe göstermeksizin, işletmesini iade ederek yatırım maliyetini geri alabilir. Kısacası iade garantili franchise… Burada süreci bir yıl olarak belirledik.
-Franchise girişimcisi ile birlikte belirleyeceğimiz marka değerinin korunacağı önemli lokasyonlarda yatırım sürecine başlanır. 

“FRANCHISE BEDELİ ALMIYORUZ”
-Franchise girişimcisine daima yanında olduğumuzu en başta göstermek amacı ile franchise bedelini almıyor, ilk ayki işletme giderlerini karşılaması amacı ile hediye ediyoruz. 
-İşletmenin büyüklüğüne göre, uzman kadromuz ile maksimum 3 ayda işletmeyi işler hale getiriyoruz.  Franchise girişimcisi isterse yatırımını kendisi projeye bağlı kalmak koşulu ile yaptırabilir. Amacımız franchise’ı boğacak bir yapı kurmak değil aksine uzun bir yola güvenle çıkacak sıkı dostlar kazanmak. 
- Franchise girişimcisinin ihtiyacı olan, kalite odaklı personel ekibini merkezimizde eğiterek kuruluş gününe hazır hale getirmekteyiz.   
-Franchise girişimcilerinin en önemli beklentisi olan kar marjlarımız ise tatminkar, sürdürülebilir, değerini koruyan bir işletme olmakla birlikte, tüm bunların yanında 18 yıllık bir birikimin parçası olacaklarını hatırlatmak isterim. 

nb

Yukarı