Ana içeriğe atla

yu7676

Tchibo Türkiye’deki 59. mağazasını açtı

06.01.2017 - 14:02

Tchibo, İstanbul’daki 30’uncu, Ümraniye’de ise 2’inci mağazasının kapılarını Canpark AVM’de açtı. Türkiye’de 59. mağazasını açan Tchibo, İstanbul’da tasarım ve fonksiyon severlere bir kez daha “merhaba” dedi.

Dünya kahve sıralamasında üst sıralardaki yerini yıllardır muhafaza eden ve haftalık temalarıyla birbirinden farklı ve pratik ürünleri müşterilerinin beğenisine sunan Tchibo, İstanbul’daki 30. Ümraniye’de ise 2. mağazasının kapılarını Canpark AVM’de açtı. İstanbul Canpark AVM içerisinde hizmete giren Tchibo mağazası, rengarenk ve farklı ürün seçenekleriyle, yaklaşan yeni yıl için en zengin alternatifleri tüketicileriyle buluşturdu.

2000’den fazla ürün seçeneğiyle konfor ve tasarım severlerin buluşma noktası olan Tchibo, takipçilerinin her günlerini özel kılabilmek adına aradıklarından fazlasını bulabilme imkanını sunuyor.

Tchibo, her hafta tüketicilerine sunduğu yepyeni temalarıyla; kar montlarından çizmelere, müzik setlerinden kurabiye baskı setlerine, yılbaşı özel süslerine kadar uzanan farklı ürün seçenekleriyle ziyaretçilerini karşılıyor.

GERÇEK KAHVE DENEYİMİ CANPARK AVM’DE
Dünyanın en büyük dört kahve üreticisinden biri olan Tchibo’nun kahve çekirdekleri, kahve uzmanları tarafından Brezilya ve Guatemala gibi dünyanın en iyi kahve yetiştirilen bölgelerinden seçiliyor. Öğütülmüş kahve, çözünebilir hazır kahve, Türk kahvesi, kapsül kahve ve çekirdek kahvelerden oluşan geniş ürün yelpazesindeki tüm ürünleri Fair Trade (Adil Ticaret) ve Rainforest Alliance sertifikalarıyla tüketiciye sunuluyor.

,

Yukarı