Ana içeriğe atla

ggh

Tavuk ustası KFC’den şimdi de ızgara kanat lezzeti!

16.11.2017 - 11:14

KFC, menüsüne yeni eklediği ızgara kanat seçeneğiyle, tavukseverlere yepyeni bir deneyim vadediyor. KFC’nin 11 gizli baharatlı efsane karışımı ile en az iki saat marine edilen dışı çıtır, içi sulu enfes ızgara kanatları bir kez tadan herkes artık soluğu KFC’de alacak.

Dünyanın en büyük tavuk restoran zinciri KFC, yüzde 100 gerçek tavuk etiyle usta şefler tarafından hazırlanan lezzetli seçeneklerini her geçen gün zenginleştirmeye devam ediyor. Tavuğun ustası KFC son olarak menüsüne, lezzet tutkunlarının kalbini fethedecek ızgara kanat seçeneğini ekledi. KFC’nin çok sevilen çıtır patatesi, biscuit ekmeği ve bir soğuk içecekle birlikte servis edilen 6’lı ve 10’lu kanat menü seçenekleri, doyurucu ve zengin bir öğün arayanların vazgeçilmezi olacak.
KFC’nin tavuk severlerle buluşan dışı çıtır, içi sulu ızgara kanatları, KFC ustalarının özenle hazırladğı baharatlarla marine ediliyor. Gerçek ızgara tadının yanı sıra özel acılı ızgara sosuyla şenlenen kanatlar, Türk mangalı ile yarışacak kadar iddialı lezzetiyle, mangalseverler için de yeni bir alternatif.

nb

Yukarı