Ana içeriğe atla

nr

Tavuk Dünyası lezzetleri, Trump Towers Alışveriş Merkezi’nde

31.01.2017 - 14:04

Türkiye’de 29 şehirde, dünyada ise 3 farklı ülkede faaliyet gösteren Tavuk Dünyası, büyüme hedefleri doğrultusunda Trump Alışveriş Merkezi’ndeki ilk şubesini açtı. Yenilikçi yaklaşımı ve ödüllü lezzetleri ile aranan Tavuk Dünyası, İstanbul’da 47 şubeye ulaştı. 

Tavuk Dünyası, tavuk ağırlıklı menüleri, doyurucu tabağı ve uygun fiyatıyla Türkiye’deki yeme- içme sektöründe, kendisine açtığı yepyeni bir kulvarda yeni şubeleri ile büyümeye devam ediyor. 2012 yılında girdiği pazarda, 4,5 senede hızlı bir büyüme göstererek Türkiye’de 29 şehirde, dünyada ise 3 farklı ülkede faaliyet gösteren Tavuk Dünyası, büyüme hedefleri doğrultusunda Trump Alışveriş Merkezi’ndeki ilk şubesini açtı. 
Toplamda 100’ün üzerinde restoranıyla 1700’ü aşkın kişiye istihdam sağlayan ve bünyesinde yer alan Ar-Ge mutfağında geliştirip reçetelendirdiği ürünleriyle Türkiye’nin güçlü bir değeri olma yolunda sağlam adımlarla ilerleyen Tavuk Dünyası, tavuk ağırlıklı menülerinin yanı sıra; başlangıç, kırmızı et, salata, pizza, makarna ve çocuk menüleriyle de dikkat çekiyor. 
Benzersiz lezzetlerin peşinde, sürekli yeni keşifler yaparak birbirinden enfes tarifler geliştiren Tavuk Dünyası, menülerini, dünyanın farklı mutfaklarından aldığı ilham ile kendi Ar-Ge mutfağında, baş şefin liderliğinde, özgün marinasyon yöntemi ve dünya lezzetlerini taşıyan gizli reçetelerle hazırlanıyor. 
 

nr

Yukarı