Ana içeriğe atla

ggh

Tavuk Dünyası 2019’a Bağcılar Meydan’da açtığı yepyeni restoranıyla merhaba dedi

04.01.2019 - 15:40

Tavuk Dünyası 2019’a, zengin menüsünde yer alan ödüllü ve  özel lezzetlerini sunmak üzere Bağcılar Meydan’da açtığı yepyeni restoranıyla ‘merhaba’ dedi. 

Ödüllü leziz tavuklarını, enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatası ile birlikte kocaman doyurucu tabaklarda, ulaşılabilir fiyatlarla ve konforlu bir restoran atmosferinde konuklarına sunan Tavuk Dünyası yeni seneyi, 2019’un ilk yatırımı olarak Bağcılar’da kapılarını konuklarına açan restoranıyla karşıladı.

Semtin en sosyal yerlerinden olan Bağcılar Meydan üzerinde hizmete başlayan bu yeni restoranıyla birlikte Tavuk Dünyası, AVM’ler dışında cadde şubeleri olarak hizmet veren restoranlarına da bir yenisini eklemiş oldu.

Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, 2019’un ilk yatırımı olarak hizmete başlayan restoranlarıyla ilgili şunları söyledi: “Türkiye’nin doğusundan batısına kadar farklı onlarca şehirde, 2018 yılı boyunca, hatta senenin son günü de dahil olmak üzere; yatırımlarımızı kesintisiz şekilde sürdürdük. Bu çalışmalarımızla lezzet noktaları haritamız yıl sonu itibarıyla 43 şehirde 177 restoran olarak şekillendi. 2019’a ise yepyeni yatırım hedefleri ve yılın hemen ilk günlerinde İstanbul’da açtığımız bu cadde restoranımızla ‘merhaba’ demenin heyecanını yaşıyoruz. Bağcılar Meydan’da kapılarını açarak misafirlerini ağırlamaya başlayan bu restoranımızla İstanbul’daki cadde şubelerimizin sayısını ise 11’e çıkardık. Yepyeni açılışlarımızla 2019’da da yine adımızı sıkça duyuracak ve çok daha fazla sayıda konuğumuzu ödüllü lezzetlerimizle buluşturacağız.”

Tavuk Dünyası hizmete giren bu yeni restoranıyla birlikte ise İstanbul’da toplam 66 şubeye ulaşmış oldu.

nb

Yukarı