Ana içeriğe atla

ggh

Shake Shack yeni mağazasını Vadistanbul AVM’de açtı

16.11.2017 - 11:11

Dünyanın en lezzetli hamburgerini “yolüstü hamburgercisi” konsepti ile Türkiye’ye getiren New York’un ünlü gurme hamburgercisi Shake Shack, İstanbul’daki 3. mağazasını Vadi İstanbul AVM’de açtı. 

İstinye Park AVM ve Akasya AVM’den sonra İstanbulluların yeni buluşma noktası olan Vadi İstanbul AVM’nin 2. katında yeni mağaza dizaynı ile hizmete giren Shake Shack, tamamı kendi mutfağında hazırlanan burgerleri ile şehrin vazgeçilmez lezzet durakları arasında yer alıyor. 
Shake Shack, taze Angus dana etinden yapılan leziz hamburgerleri, hot dog, custard, concrete, crinkle cut patates ve milkshakeleri ile damaklara olduğu kadar kalplere de hitap ediyor. Shake Shack lezzet tutkunlarını yeni mağaza dizaynı ile ağırlıyor.
Vadistanbul AVM mağazası, Shack Shake’in logosundan, dekorasyonuna ve menü tasarımına kadar yeni dizayn ile hizmet verecek ilk mağazası olma özelliği taşıyor. Sürdürülebilir materyallerin kullanıldığı mağaza dekorasyonunda, ahşabın sıcaklığına sıklıkla yer verilirken bar sandalyesi ve taburelerle samimi bir ortam sunuluyor.

NEW YORK’UN EFSANE LEZZETLERİ İSTANBUL’DA…
ABD’li ünlü şef Danny Meyer tarafından ilk olarak 2004 yılında New York’taki Madison Square Park’ta açılan Shake Shack, New York’ta başladığı hikayesine İstanbul’da devam etti. Aralarında Union Square Cafe, Gramercy Tavern, The Modern gibi New York’un ünlü restoranlarının da yer aldığı Union Square Hospitality Group’un bir parçası olan Shake Shack, gurme hamburgerlerinin İstanbullular tarafından çok sevilmesiyle beraber, kısa zamanda 3 mağazaya ulaştı. Lezzetli hamburgerlerinin yanı sıra hot dog ve custard’larıyla da ünlü Shake Shack, menüsünde klasik tatların dışında İstanbul’a özgü seçeneklere de yer veriyor. Et yemeyenler için vejeteryan hamburgerin de bulunduğu menüde, mısır şurubu içermeyen, taze olarak hazırlanan lezzetli vanilyalı ve çikolatalı yoğun dondurma concrete ve ev yapımı içeceklere kadar birçok lezzet seçeneği sunuluyor.

nb

Yukarı