Ana içeriğe atla

yu7676

Sbarro Türkiye’deki 10’uncu yılını kutluyor

11.08.2017 - 18:03

TAB Gıda bünyesinde 2007 yılında Türkiye’de faaliyet göstermeye başlayan dünyanın en büyük pizza restoran zincirlerinden Sbarro®, Türk halkının beğenisini kazandı. Geleneksel İtalyan mutfağının yanı sıra Türkiye’ye özel hazırladığı lezzetlerini misafirleri ile buluşturan markanın yurt içinde 30’a yakın ilde 80’e yakın restoranı bulunuyor.

TAB Gıda güvencesiyle 2007 yılında Türk halkı ile tanışan ve kısa sürede beğeni toplayan dünyanın en büyük pizza restoran zincirlerinden Sbarro®, Türkiye’deki 10. yılını kutluyor. Napoli'nin geleneksel ve nefis İtalyan lezzetlerini tutkunları ile buluşturan ve bunu yaparken kalite ve sağlık ilkelerinden asla taviz vermeyen Sbarro®, Türkiye genelinde 30’a yakın ilde 80’e yakın restorana ulaştı.

Sbarro® Türkiye ile ilgili açıklamalarda bulunan TAB Gıda Pazarlama Genel Müdürü Seçil Kurdoğlu, “Ürünlerimizde öncelikli olarak tazelik ve kaliteye önem veriyoruz. Leziz Sbarro® pizzaları müşterilerimizin gözü önünde profesyonel bir ekip tarafından uluslararası hijyen standartlarında hazırlanıyor. Ürünlerimizde kullanılan etleri, yüksek kalitede üretim yapan Amasya Et Ürünleri’nden tedarik ediyoruz. Pizzalarımızın yanı sıra, makarnalar, salatalar, Fransız usulü tavuk, köfte, fırın patates, sote sebzeler, wrap çeşitleri, çorba ve tatlılardan oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Üstün hizmet kalitesinden asla ödün vermiyoruz.” dedi.

“DÜNYADAKİ EN BÜYÜK PİZZA RESTORAN ZİNCİRLERİNDEN BİRİ”
En lezzetli dilimlerin adresi Sbarro®'nun hikâyesi, Napoli'den New York'a göçen Carmela ve Gennaro Sbarro® çifti tarafından 1956 yılında Amerika'da açtıkları "Sbarro® Salumeria" adlı ilk restoranla başlıyor. Brooklyn'de açtıkları bu ilk restoranda taze ürünleri ve lezzetli yemekleri misafirlerinin beğenisine sunan ve yüksek standartlarda hizmet veren Sbarro®, müşterilerin ilgisini kısa sürede çekti. Lezzetli ve taze ürünlerin hızlı ve self-servis ile sunulmasından doğan konseptiyle Sbarro®, dünyadaki en büyük pizza restoran zincirlerinden biri olmayı başardı.

,

Yukarı