Ana içeriğe atla

ggh

Saray Muhallebicisi’nin Lezzet Hikayesini Yazanlar Bir Araya Geldi

07.03.2018 - 11:02

TÜRKİYE’NİN İLK MUHALLEBİCİ ZİNCİRİ SARAY MUHALLEBİCİSİ, 2017 DEĞERLENDİRME TOPLANTISINI WYNDHAM GRAND LEVENT’TE DÜZENLEDİ. “LEZZETİN HİKAYESİNİ YAZANLAR BULUŞUYOR” MOTTOSUYLA BİR ARAYA GELEN MERKEZ VE ŞUBE ÇALIŞANLARI 2017 YILINI DEĞERLENDİRDİ.

Türkiye’nin ilk muhallebici zinciri Saray Muhallebicisi, merkez ve şube çalışanlarının katılımıyla Wyndham Grand Levent’te 2017 Değerlendirme Toplantısını geçekleştirdi.  “Lezzetin Hikayesini Yazanlar Buluşuyor” mottosuyla bir araya gelen merkez ve şube çalışanları 2017 yılını değerlendirilip 2018 yılı marka iş planı, öngörülen hizmet, değişim ve gelişimleri paylaşılırken markadan beklentiler, fikirler ve öneriler geniş zeminde proaktif olarak ele alındı.
Fark yaratan lezzetlerin 83 yıldır değişmez adresi Saray Muhallebicisi, el emeği ve ustalıkla hazırladığı tatlılarıyla İstanbullu lezzet tutkunlarına 25 şubesiyle hizmet veriyor. Eşsiz ürün ve hizmet kalitesiyle lezzetin hikayesini yazanların bir araya geldiği organizasyonda merkez ve şube çalışanları çeşitli sunum ve konuşmalar ile tecrübelerini paylaştı.

“TEMELİ SAĞLAM BİR GELENEKTEN GELEN, KOCAMAN BİR AİLEYİZ”

Toplantıda konuşma yapan Saray Muhallebicisi Yönetim Kurulu Üyesi Turhan Topbaş, temeli sağlam bir gelenekten gelen, merkez ve şubeler olarak her geçen gün büyüyen kocaman bir aile olduklarını belirtti. Aileye katılan profesyonellerle sektördeki liderliklerini taçlandıracaklarını dile getirerek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

YENİ YATIRIM VE PROJELERİYLE DİKKAT ÇEKECEK

Türkiye’nin en büyük manda çiftliğine sahip olan Saray Muhallebicisi, 83 yıldır aynı tarif ve yapım şekliyle hazırlanıp sunduğu birbirinden nefis sütlü tatlıları ile 2018 yılında yeni yatırım ve projeleriyle ses getirecek.

GALA GECESİNDE BEHZAT GERÇEKER VE ENBE ORKESTRASI…

Başarılı şube ve çalışanlarının ödüllendirildiği gala gecesinde, Behzat Gerçeker ile Enbe Orkestrası sahne aldı. Geceye renk katan orkestra üstün performansı ile Saray Muhallebicisi’ne eşsiz bir gece yaşattı.

nb

Yukarı