Ana içeriğe atla

ggh

PİDEOR’DAN FRANCHISE ATAĞI

14.09.2018 - 09:45

AKTAŞLAR LEZZET GRUBU’NUN FAST-FOOD SEKTÖRÜNE HIZLI GİRİŞ YAPAN MARKASI PİDEOR, BİRBİRİNDEN LEZZETLİ TATLARINI DÜNYANIN VE TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINA FRANCHISE VEREREK TAŞIMAYI HEDEFLİYOR. 

Aktaşlar Lezzet Grubu’nun sağlıklı, lezzetli ve hızlı konseptiyle oluşturduğu markası Pideor, 2018 yılının ikinci yarısında da franchise vererek büyümesini sürdürülebilir kılmayı hedefliyor. Bugün Beşiktaş ve Bomonti’de lezzet tutkunlarını karşılayan Pideor; yılsonunda 10 şube daha açarak takipçileriyle buluşma yolunda çalışmalarını sürdürüyor.

İLK 20 ŞUBEDEN İSİM PARASI TALEP EDİLMİYOR
İlk 20 şube için franchise giriş bedeli almayacağını duyuran Aktaşlar Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Aktaş, franchise alacakların sektör tecrübesi olmasa da Pideor’un pratik ve ustalık gerektirmeyen sistemi ile kısa bir eğitim aldıklarını belirtti. Satışa sunulacak tüm ürünleri kendi fabrikalarından gönderdiklerini belirten Aktaş, “Yüz metrekare civarındaki yatırım maliyetimiz cadde mağazaları için minimum 70 metrekare, AVM’lerde 40 - 50 metrekare de olabiliyor. Pratik açık alanlarda kolay kurulumu olan portatif veya demonte konteyner konsepti içine de yapılabiliyor. Bu 3 konseptimizle küçük, orta ve daha büyük olarak franchise şubelerimiz açılabiliyor. Mümkün olduğunca yaya hareketinin çok olduğu, önünde aracın durabileceği, okul ya da üniversite yakınları, bilindik merkezi caddeler olmasına dikkat ediyoruz.” dedi. 

nb

Yukarı