Ana içeriğe atla

ggh

ÖZSÜT’TEN ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜREN TATLAR

11.04.2019 - 16:47

MUTLULUK TADINDA ÜRÜNLERİN YARATICISI ÖZSÜT, ÇOCUKLARA ÖZEL LEZZETLERİYLE MİNİK MÜDAVİMLERİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR. MAHARETLİ USTALARIN ELİNDEN, ÇOCUKLARA ÖZEL TASARIMLARLA ÇIKAN GÜLÜCÜK, KIŞ GÜNEŞİ, TEDDY VE BUNNY’DE HER ÖZSÜT LEZZETİNDE OLDUĞU GİBİ DOĞAL İÇERİKLİ ÜRÜNLER KULLANILIYOR.

Mutluluk tadında ürünlerin yaratıcısı Özsüt, çocuklar için hazırladığı özel tatlarla minik misafirlerinin yüzüne gülücükler konduruyor. Özsüt’ün maharetli ustalarının elinde birbirinden özel tasarımlara dönüşen tatlılar, lezzetleri ve görünümleriyle miniklerin kalbini kazanırken, ebeveynler ise çocuklarına doğal içerikli ürünler sunmanın keyfini yaşıyor. 

Taptaze kakaolu kekin muzlu mus, çikolatalı fındık krema ve çikolatalı mus ile buluştuğu Gülücük pastanın üzerinde, ilhamını çocuklardan alan büyük bir gülen yüz tasarımı yer alıyor. Minik lezzet tutkunları için özenle hazırlanan Kış Güneşi ise, kakaolu kek katları arasındaki mus, dekorundaki renkli şekerler ve sarı zemin üzerindeki gülen yüzüyle çocukların içini ısıtıp damaklarını şenlendiriyor.  

ÇOCUKLARIN YERKEN EĞLENECEKLERİ ENFES TATLAR
Oyuncak bir ayıdan esinlenilerek tasarlanan Teddy, yalnızca içerisindeki taptaze kakaolu keki, çikolatalı mus ve muz karışımıyla değil, bir oyuncağı andıran sevimli yüzüyle de çocukların dikkatini üzerinde topluyor. Bu eşsiz lezzetin dekorundaki püskürtme çikolatası ise Teddy’yi adeta sarmalayarak çocukların iştahını kabartıyor.
 
Teddy, çikolatasından gelen kahverengiyle çocukların içini neşeyle doldururken, ilhamını beyaz bir tavşandan alan Bunny de bembeyaz süslemesi ve sevimli suratıyla minik Özsüt müdavimlerine göz kırpıyor.  Sade keke eşlik eden beyaz çikolatalı musu, taptaze çileğiyle enfes bir tat sunan Bunny, dekorundaki püskürtme beyaz çikolatasıyla çocukların hem gözlerine hem de damaklarına hitap ediyor.  

Özsüt’ün minik misafirlerini, hem tadına doyamayacakları hem de hem de yerken çok eğlenecekleri enfes tatlar bekliyor. 

nb

Yukarı