Ana içeriğe atla

ggh

Nelipide Gurme’den gurme babalara özel mükellef bir kahvaltı

02.05.2018 - 17:20

Babalar Günü’nün yaklaşmasıyla birlikte herkesi babası için güzel bir sürpriz hazırlamanın telaşı sardı… Bu sürprizinize eşlik etmek isteyen Nelipide Gurme, 17 Haziran Babalar Günü’nde, babanızın güne keyifli bir başlangıç yapması için muhteşem bir kahvaltı deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

Kahraman babalar için jestlerin en güzelini düşünen çocuklar, harika bir kahvaltı sofrası donatmanın en kolay yolunun Nelipide Gurme’den geçtiğini biliyor. Babalar Günü’nde ailece kahvaltının keyfini çıkartabileceğiniz Nelipide Gurme’nin eşsiz kahvaltı sofrasında; Ordu’dan özel olarak gelen ürünler, yine yaylalara has özel tereyağlı kuzine ekmeği, 3 peynirin karışımından yapılan ve sıcacık servis edilen peynir eritmesi, menemen ve turşu kavurması gibi özel lezzetler yer alıyor.

 

Babalar Günü’nde aradığınız kahvaltı lezzeti Ordu’dan geliyor

Dumanı üstünde tüten ve sıcacık servis edilen ortası bol tereyağlı kuzine ekmeği Ordu Köy Kahvaltısı’nın vazgeçilmezi olurken; üç çeşit peynirden yapılarak güveçte hazırlanan ve uzadıkça uzayan bir lezzet olarak damaklarda iz bırakan peynir eritmesi Nelipide Gurme’nin kahvaltı masalarını zenginleştiriyor. Bir sanatçının elinden çıkmışçasına kendine hayranlık uyandıran Nelipide’nin kahvaltısında ayrıca; kuru yufka böreği, çemen, turşu kavurmaları, zeytin ezmesi, kızartmalar, sucuklu yumurta, menemen, kakaolu fındık kreması, petek balı, çeşitli reçeller ve peynirler yer alıyor.

Hediyeler ve sözcükler farklılaşsa da babaların güne kocaman bir gülümseme ile devam etmesini sağlayacak mükellef bir kahvaltı sofrası tüm gün boyunca Nelipide Gurme’de sizi bekliyor...

 

Not: Keyifli bir kahvaltı için mekana gitmeden önce rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz. 

nb

Yukarı