Ana içeriğe atla

ggh

Nardan gelen sağlık!

23.12.2016 - 13:48

Türkiye’nin önde gelen restoran zinciri markası Big Chefs, “sofralarda bereket, hayatlarımızda ise bolluk olsun” dedi ve yenilenen kış menüsünün kahramanını nar olarak belirledi!

Özgün ve ayrıcalıklı sunumları, her damak tadına hitap eden lezzetleri ve güler yüzlü ekibi ile ön plana çıkan Big Chefs, menüsünü kışa özel tatlarla yeniledi. Büyük şeflerin yeni kış menüsünde, kahvaltıdan, atıştırmalıklara, salatalardan, ana yemeklere, çorbalardan, tatlılara yepyeni ve leziz seçenekler yer alıyor.

Kendi ekibi tarafından özel olarak reçetelendirilen ve geliştirilen lezzetlerin harmanlandığı menü kışa hazır! Big Chefs’lerde yer alan lezzetlerin arzı endam ettiği menüsünün en özel yönlerin geleneksel reçetelerden ilham alması ve kuşkusuz taze ürün kullanımı. Besleyici, sağlıklı, mevsime uygun lezzetleri, konforlu ve sıcak atmosferi ile Big Chefs’ler bu sezonda ortak buluşma noktası olacak.

FİT SALATALAR…
Salata her öğünün ve sağlık odaklı sofraların vazgeçilmesi, masalarda ki keyifli sohbetlerin olmazsa olmaz lezzeti! Büyük şefler yenilenen menude Ilık Deniz Mahsulleri Salatası ve Köz Patlıcanlı Levrek Salatası ile denizin eşsiz lezzetlerini renovasyona uğratarak, salatanın hükümdarlığına iki yeni ve ezberbozan lezzet ekliyor.

BAŞROLDE PROTEİN VAR!
Büyük şefler kalabalık, keyif ve samimiyet dolu bir sofrada herkesin damak tadına uygun ana yemeği seçebilmesi için kolları sıvayarak tarifsiz ve protein dozu yüksek lezzetleri bir araya getiriyor ve kış menüsüne yeni başrol lezzetleri ile hayat veriyor. Ispanak sote ve kremalı patates ile sofralarımızda yer bulacak Izgara Tavuk Göğsü ve sebzeli ıspanaklı eriştenin yanında Dashi Somon Şiş ise fit beslemeyi merkeze koyarak beyaz et tercih edenlerin ilk seçeneği olmaya hazırlanıyor.

nb

Yukarı