Ana içeriğe atla

TAVADA TAVUK

LEZZETLİ VE KALİTELİ ÜRÜNLER İÇİN MUTFAKTAKİ YARDIMCINIZ

10.10.2019 - 11:37

Ürünleri hakkında bilgi veren Asel Group Gıda Genel Koordinatörü Ertan Ovalı, “Ürünlerimizi zincir cafeler, hoteller ve cafe toptancıları tercih ediyorlar.” diye belirtti.

Asel Group Gıda’nın sektördeki yerinden bahseder misiniz?  
2019 yılında kurulan Asel Group Gıda, kurucu ortakların sektördeki 20 yılı aşkın tecrübesi ile yurt dışından ithal edilen gıda ürünlerini bayiler kanalı ile Türkiye geneline satışını yapmaktadır.
Şirketin yatırımcı, yenilikçi duruşu ve kurumsal yapısı firmamızın satmış olduğu ürünün kalitesi, müşteri memnuniyeti, müşteriye ürünü anında ulaştırmak, kesintisiz ürün tedariğini sağlamak ve sektörün belirleyici oyuncuları arasına girmek en büyük hedefimizdir.
İthal edilen tüm ürünlerimiz HCCP ve ISO belgelerine sahip olup, tamamı Türk Gıda Kodeksi uygunluk belgesine de sahiptir.
Türkiye genelinde talep üzerine bayilikler vermeye devam ediyoruz.

Ürünleriniz hakkında bilgi verebilir misiniz? 
Montare D’oro sprey krem şanti;  yüzde 57 yağsız süt oranı sınıfında lider konuma gelmesini sağlamıştır. Bu özelliğinden dolayı ürün üzerinde uzun süre bozulmadan kalabilir. Kesinlikle donma yapmaz.
Cucina Migliore bitkisel yemeklik krema; size mutfakta hayal gücünüzü keşfetme özgürlüğü ve şansı veren bir pişirme ürünü. Bu ürünle çok çeşitli yemekler hazırlayabilirsiniz: çorbalar, çeşitli soslar, makarnalar ve tuzlu midye…
Cucina Migliore ile birkaç dakika içinde lezzetli bir ev yapımı makarna yaparak yemek pişirme zamanından tasarruf edebiliyorsunuz. İtalyan mutfağı sunmakla kalmayıp, lezzetli yemek pişirme ürünümüzle tavuk hazırlayarak da çeşitli menü seçenekleriyle şaşırtabilirsiniz. Cucina Migliore, aileniz ve işletmeler için lezzetli ve kaliteli ürünler hazırlamak için mutfakta iyi bir yardımcı. 

Bu ürünleri yurt dışından mı getiriyorsunuz? 
Evet, ürünlerimizi Belçika’dan getiriyoruz.

Ürünlerinizi daha çok kimler satın alıyor?
Ürünlerimizi zincir cafeler, hoteller ve cafe toptancıları tercih ediyorlar.

Bayilik şartlarınız neler? 
Önceliğimiz, bayilik başvurusunda bulunulan ilde bayimizin olmaması ve bayimiz olacak firmanın bayilik anlaşmasından sonra sadece bizim markalar ile piyasada olması, bununla birlikte bizimde o ilde kesinlikle ikinci bir firmaya bayilik vermemiz söz konusu olamaz.

Türkiye genelinde kaç bayiniz var? 
Şu an için aktif 32 bayimiz var.

Gelecek dönem hedeflerinizden bahseder misiniz? 
Yeni bir firma olmamıza rağmen, şirket ortaklarının 20 yılı aşkın tecrübelerinden dolayı, sektörde lider firmalar arasındaki konumumuzu korumak birinci hedefimiz. Tabii ki bunu da,  ailemize yeni bayiler katarak devam ettirmektir.

TAVADA TAVUK

Yukarı