Ana içeriğe atla

nr

Komşufırın, yılbaşı sofralarına lezzet katacak

15.12.2016 - 13:18

Mahallemizin fırını Komşufırın, özel günlerde misafirlerine taze, pratik, fırından sıcak ve lezzetli özel seçenekler sunmaya devam ediyor. 
Her yılbaşı akşamında Komşufırın müşterilerinin almak için sıraya girdiği geleneksel Yılbaşı Ekmeği’nin yanı sıra Balkabaklı Kek de yılbaşıyla özdeşleyen balkabağı meyvesinin farklı bir yorumuyla sofralarda olacak. 

BİLİNEN LEZZETLERİN FARKLI YORUMLARI
“Tatlı ve tuzlusuyla geride bırakılan koca bir yılı” temsil eden Yılbaşı Ekmeği’nin içeriğinde ceviz, Antep Fıstığı, fındık, badem, kuru incir, kuru kayısı, kuru üzüm, tereyağı, ay çekirdeği içi, tuz ve tarçın gibi farklı tatlar bulunuyor.
Komşufırın’ın yenilikçi ve özel lezzet reçeteleriyle raflardaki yerini alan Balkabaklı Kek ise yumuşacık kek karışımı içerisinde zengin balkabağı lezzetini, tarçın ve cevizle bütünleştiriyor. Her yıl balkabağı ayında Komşufırın raflarında olan Balkabaklı Kek, misafirlerin en çok ilgi gösterdiği ürünler arasında da yer alıyor.
Her yıl, beğenilen ürünleriyle özel günlerdeki sofraların başköşesinde yer alan Komşufırın ürünleri, 2017 yılında da sofralara bereket, lezzet ve mutluluk getirmeye devam edecek.
 

nr

Yukarı