Ana içeriğe atla

ggh

HER ZAMAN DAHA FAZLA KİŞİYE ULAŞMAYI HEDEFLİYORUZ

13.05.2019 - 12:49

TÜRKİYE’NİN YEDİ BÖLGESİNDE DE YATIRIM PLANLARI OLDUĞUNU AÇIKLAYAN GREEN SALADS GENEL MÜDÜRÜ AYKUT CİHAT KİLİMCİ, LEZZETLERİNİ HER DAİM DAHA FAZLA KİŞİYE ULAŞTIRMAYI HEDEFLEDİKLERİNİ SÖYLEDİ. 

MARKAYI GELİŞTİRECEK YATIRIMLAR YAPILIYOR
Green Salads olarak yatırım yaparken dikkat ettiğiniz unsurlar neler?

Vizyonumuza uygun, bizi geliştirerek ileriye taşıyacak yatırımlar yapmaya dikkat ediyoruz. İşini iyi yapan bir ekiple çalışmak, öngörülü ve gerçekçi olmak, doğru noktalara yatırım yapmanın önemli unsurlarındandır. Artan franchise talebine cevap vermek için alt yapı yatırımlarımıza hız veriyoruz.

Yurt içi ve yurt dışı yatırım planlarınız nedir? Hedefinizde hangi bölgeler var?
Yurt içi yatırımlarımız için Türkiye’nin yedi bölgesi de hedefimizde. Tüm illerimizde misafirlerimizle Green Salads lezzetlerini buluşturmayı hedefliyoruz. Yurt dışında ise birçok ülkeden teklif almaktayız. İstediğimiz şartlar oluştuğunda yurt dışı planlarımız da gerçekleşecektir.  

ŞUBE SAYISININ ARTMASI MARKA BİLİNİRLİĞİNİ SAĞLIYOR
Franchise yatırımlarınızın size nasıl etkisi oluyor?

Franchise vererek büyümede yönetim ve yatırım yükü dağıtılır, yayılma hızlanır. Şubelerle yayılma için geniş bir kadro, büyük yatırım ve zaman gereklidir. Şube sayımızın hızla artması marka bilinirliği adına önemlidir. Franchise sisteminde yatırımcı ve işletmeci aynı kişi olduğundan, tüm gücünü, aklını ve emeğini işine vermektedir. Bu durumda da işletme verimi artarken, müşteri memnuniyeti sağlanmakta ve marka imajı güçlenmektedir. 

ŞUBE AÇILIŞLARI DEVAM EDECEK  
2019’un ikinci yarısı için hedeflerinizde neler var?

Görüşmeleri ve tadilatları devam eden şubelerimiz bulunmakta. Yılın ilk yarısında olduğu gibi ikinci yarısında da farklı illerde şube açılışlarımız devam edecek. Her daim daha fazla kişiye ulaşmak bu dönemde de hedeflerimiz arasında yer alıyor.

nb

Yukarı