Ana içeriğe atla

nr

Hedef, balık ekmeğin global markası olmak

13.12.2016 - 17:03

Hamsi Finger Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dilek Gediz: “Dünya çapında bir marka olabilmek için öncelikle kendi ülkesindeki her müşteriye ulaşmayı hedefleyen Hamsi Finger,  bu hedef doğrultusunda 81 ilde en az 81 Hamsi Finger şubesi açmayı planlıyor”dedi. 

“Yaşam tarzı ve sosyal yapıda oluşan gelişmelerle fastfood yerini, sağlıklı beslenmeye bırakmaya başladı. Sağlıklı beslenme denilince akla ilk gelen yiyecek balıktır. Türkiye’nin en büyük balık ekmek zinciri olan Hamsi Finger, sağlıklı fastfood sloganıyla büyümesine devam ediyor” açıklamasında bulunan Hamsi Finger Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dilek Gediz,  “20 şube ile yılda 1,5 milyon kişiye hizmet veren Hamsi Finger dünya çapında da balık ekmeğin markası olmayı hedefliyor. Dünya çapında bir marka olabilmek için öncelikle kendi ülkesindeki her müşteriye ulaşmayı hedefleyen Hamsi Finger,  bu hedef doğrultusunda 81 ilde en az 81 Hamsi Finger şubesi açmayı planlıyor” dedi. 
Büyümesini franchise sistemiyle sürdüren Hamsi Finger, kurulduğu ilk günden bu yana sistemin kusursuzca işlemesi, her şubesinde aynı kalitede ürün ve hizmet verilebilmek için titizlikle çalışıyor. Franchise konusunda taleplerin yoğun olmasına rağmen Hamsi Finger’ın bu konuda çok seçici davrandığını dile getiren Gediz, firmanın, lokasyon konusunda geniş araştırma ve  özel fizibilite çalışmaları yapıldıktan sonra onay verdiğini belirtti. Franchise verilecek kişinin, markanın vizyonuna ve girişimci ruhuna uygun olması da bir diğer önemli kriter…
“Özel baharatlarla harmanlanmış, farklı soslarla sunulan Hamsi Finger ürünleri kendine özgü lezzetleri, doyurucu menüleri ve uygun fiyatları ile sektörde adından söz ettirmeye devam ediyor” diyen Gediz, “Hizmet ve gıda sektöründe müşteri memnuniyetinin önemini bilen Hamsi Finger, gelen müşteri görüş ve talepleri doğrultusunda Ar-Ge çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Hamsi Finger, 2016 yılında menüsüne eklediği mezeli balık porsiyonları ile 2017 yılında da Türk damak tadına uygun yeni ve farklı menülerle balık ekmeğe yeni anlayışlar getirme konusunda iddiasını devam ettiriyor” dedi. 
 

nr

Yukarı