Ana içeriğe atla

ggh

HADİ İSKENDER YİYELİM, HD İSKENDER YİYELİM!

07.03.2018 - 11:14

HD İskender, HD Döner ve Pidem markalarıyla Türkiye’nin en büyük yerli restoran zinciri olan HD Holding, 2018’de HD İskender markası için hazırladığı kampanyası ile iskender severlere hakkıyla yapılmış iskenderi anlatıyor.

HD İSKENDER “HADİ İSKENDER YİYELİM” KAMPANYASI İLE YAYINDA

Dışarıda hakkıyla yemek yeme deneyimini ulaşılabilir kılan, 23 yıllık restorancılık tecrübesi ile Türkiye’nin köklü markalarından olan HD İskender, yeni reklam kampanyası “Hadi İskender Yiyelim” ile yayına girdi.
HD İskender’in yeni reklam kampanyasında, genç, yaşlı, anne, çocuktan oluşan, birbirinden bağımsız bir grup insanın dışarıda iyi bir yemek yeme deneyimine; İskender ve HD İskender hakkındaki sohbetlerine yer veriliyor. Reklam filminde, “Hadi İskender Yiyelim, HD İskender Yiyelim” sloganıyla, iskenderi hakkıyla ve ritüellerine uygun yeme deneyimi aktarılırken, markanın bilinen ve sevilen özellikleri izleyiciye anımsatılıyor. Filmde ayrıca, iskenderin lezzeti, kalitesi, uygun fiyatlı oluşu ve insanların HD İskender’i neden tercih ettikleri de aktarılıyor.
Farklı yaş gruplarındaki hedef kitleleri ele alan filmde, dışarıda hakkıyla yemek yemek isteyenlerin aklında oluşabilecek tüm sorulara cevap verilirken, 1 porsiyon iskenderin 17,99 TL’lik uygun fiyatına ve lezzetine dikkat çekiliyor. Reklam filminde kullanılan, “sadece dana eti, yüzde 100 usta eli, yılların HD İskender’i” söylemi ile etin kalitesi, ustasının yetkinliği ve yılların restorancılık deneyimi öne çıkarılıyor.
Yeni reklam kampanyası ile daha önce hiç tanışmadıkları misafirleri restoranlarında ağırlamayı hedeflediklerini belirten HD Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Demirağ, “HD Holding olarak misafirlerimize, HD İskender, HD Döner ve Pidem markalarımızla 23 yıldır, 200’e yakın noktada hizmet veriyoruz. HD İskender markamızı herkes tanısın, denesin istiyoruz. Yeni kampanyamız ile hedefimiz, herkesin ulaşılabilir fiyata, hakkıyla, geleneklerine uygun, kaliteli ve lezzetli iskender yemesini sağlamak” şeklinde konuştu.

YILIN ‘EN İYİ RESTORANI’ SEÇİLDİ

Ocak ayında gerçekleştirilen, AYD - Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve perakendenin enlerinin ödüllendirildiği ‘1 Numaralı Markalar’ Ödül Töreni’nde HD İskender, halk oylaması sonucunda ‘Türkiye’nin 1 Numaralı Restoranı’ ödülüne layık görüldü.

nb

Yukarı