Ana içeriğe atla

ggh

Gerçek meyve lezzeti Özsüt pastalarında!

16.03.2018 - 15:30

Mutluluk tadında ürünlerin yaratıcısı Özsüt’ün merakla beklenen yaz menüsü mağazalardaki yerini aldı.

Yılda iki kez yenilediği menüsüyle birbirinden özel lezzetleri misafirlerine sunan Özsüt’ün yaz menüsü hayata geçti. Tazeliğin ve doğallığın ön planda olduğu menüdeki pastaların içinde ve üzerindeki süslemede kullanılan meyveler iştahları kabartıyor.

Adaların Serinliği

Browni kek, Hindistan cevizli mus, çikolatalı mus ve ananas ile Adaların Serinliği şehre geliyor. Hindistan cevizi ve çikolata parçaları ise pastanın üzerine leziz bir dokunuş gerçekleştiriyor.

 

Çilekli Yaban Mersinli Naked Cake

Özsüt’ün yaz menüsünde yer alan yeni pastalardan biri de Çilekli Yaban Mersinli Naked Cake. Taptaze sade kek katlarının beyaz çikolatalı mus ile lezzetlendiği pastanın sade tasarımı, üzerindeki çilek ve yaban mersininin canlı ve taze görünümünü vurguluyor.
 

Kiraz Kubbeli Pasta

Kirazlı Kubbeli Pasta ise fıstıklı kek, Hindistan cevizli mus ve kiraz taneleriyle damaklarda unutulmaz bir tat bırakıyor. Dekorda kullanılan özel sos ve çikolata parçaları lezzeti katlarken, ismini aldığı kubbe tasarımı ise hayranlık uyandırıyor.

Özsüt’ün tüm ürünlerinde olduğu gibi hiçbir koruyucu katkı maddesi içermeyen pastalarda günlük çiftlik sütü, dalından koparılmış meyveler ve gerçek çikolataya yer veriliyor.

nb

Yukarı