Ana içeriğe atla

ggh

FRANCHISE ALACAK KİŞİ MARKAYI TEMSİL EDEBİLMELİ

12.10.2018 - 14:14

FRANCHISE ŞARTLARINDAN BAHSEDEN ÇNK’S ÖKÜZ BURGER MARKA YARATICISI MUSTAFA UVER, “YENİ YATIRIMCILARIMIZLA BİRLİKTE HEDEFLERİMİZİ BÜYÜTMEK VE ULUSLARARASI BİR MARKA YOLUNDA EMİN ADIMLARLA İLERLEMEK İSTİYORUZ.” DEDİ.

Öküz Burger olarak faaliyet gösterdiğiniz iller ve mevcut şube sayınız nedir? 
Öküz Burger’in Edirne, Lüleburgaz, Çanakkale, Bolu, Balıkesir, Kırıkkale, Çorum, Gaziantep, Konya, Isparta ve Antalya olmak üzere 11 şubesi bulunuyor.

LOKASYONUN İŞLEK OLMASI ÖNEMLİ

Franchise şartlarınız neler?

Franchise’de verirken öncelikle, franchise alacak kişinin niteliklerine ve markayı temsil yeteneğine bakıyoruz. Lokasyona göre şartlarımız değişkenlik göstermektedir. Şehirlerin tek alışveriş merkezleri veya halkın yoğun olduğu caddeler olmasına dikkat ediyor ve öncelik veriyoruz. Okul, yurt gibi yerlerin çevreleri ve ulaşımın kolay olduğu yerlerde şubeleşmeye devam ediyoruz. AVM’lerde 60-100 metrekare, caddelerde ise 150 metrekare üzerinde olması gerekiyor. Ortalama franchise bedelimiz ise 400 bin ile 800 bin TL arasında değişiyor.

Franchise verdiğiniz yatırımcılara hangi konularda destek oluyorsunuz?   
Yatırımcılara ekipman, personel eğitimi, insan kaynakları ve ham madde olmak üzere tüm konularda destek oluyoruz.

“ÜRÜNLER KENDİ ÇİFTLİĞİMİZDEN…”

Peki, sizi farklı kılan nedir? 
Bizi farklı kılan en önemli özelliğimiz gerçek anne köftesi tadında katkısız hamburgerlerimiz. Kendi çiftliğimizin ürünlerini özel reçetemiz ile günlük ve taze olarak katkısız şekilde sunuma hazırlamaktayız. Öküz Burger self servis ile diğer burger markalarına benzer gibi gözükse de sınırsız içecek ve homemade burger lezzeti ile diğer markalardan ayrılıyor.

“ ULUSLARARASI BİR MARKA OLMAK İSTİYORUZ”

Son olarak yeni yatırım planlarınız hakkında bilgi verebilir misiniz?
Franchise vermeye hızlı bir şekilde devam ederek, 2019 yılında Ege ve Marmara Bölgesi’nde büyümeye devam edeceğiz. Yeni yatırımcılarımızla birlikte hedeflerimizi büyütmek ve uluslararası bir marka yolunda emin adımlarla ilerlemek istiyoruz.

nb

Yukarı