Ana içeriğe atla

nr

Emaar Square Mall’a 41. Big Chefs

01.08.2017 - 16:21

Büyük şefler, İstanbullular ile Nisan ayında Üsküdar’ da kapılarını aralayan Emaar Square Mall’ da bir kez daha bir araya geliyor. Big Chefs, Emaar’ da açılan 41. şubesi ile Anadolu Yakası’nın yepyeni keyif noktası olmaya aday!

2007 yılında Ankara’da kurulan ve bugün tüm Türkiye’de hızla büyümeye devam eden Big Chefs cafe/brasserie zinciri, yeni şubeleri için lokasyon seçerken çağdaş dünyanın ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyor. Türkiye’ye ilk defa giren lüks moda markalarının yanı sıra yeme-içme, eğlence gibi modern kent yaşamındaki her türlü ihtiyaca hizmet vermeye yönelik benzer bir yaklaşım ile hayata geçen Emaar Alışveriş Merkezi’nde açılan Big Chefs stil ve keyif sahibi şehirlilerin uğrak yeri olacak. 
Yeni Big Chefs Emaar şubesinin açılış saati 10:00, kapanış saati ise 00:00. Özgün ve ayrıcalıklı sunumları, her damak tadına hitap eden lezzetleri ve güler yüzlü ekibi ile ön plana çıkan Big Chefs, Emaar Alışveri Merkezi’nde heyecanla müdavimlerini bekliyor.
Besleyici, sağlıklı, mevsime uygun lezzetleri, konforlu ve sıcak atmosferi ile Big Chefs Emaar yeni sosyalleşme noktası haline gelerek sezona damgasını vuracak!
 

nr

Yukarı