Ana içeriğe atla

ggh

Döner Stop’tan Anadolu Yakası’na yeni restoran

06.10.2017 - 12:09

Döner Stop şimdi CarrefourSa İçerenköy AVM’de! Metroyla ulaşılabilen merkezi lokasyonu sayesinde, yeni restoran Anadolu Yakası’ndaki döner severlerin buluşma noktası olacak. Doğal, taze ve yenilikçi lezzetleri, keyifle geçirilen anlara enerji katacak.

Döner Stop’un yepyeni restoranı şimdi CarrefourSa İçerenköy AVM’de açıldı! Anadolu yakasının en çok ziyaret edilen noktalarından CarrefourSa İçerenköy AVM’deki yeni lokasyonunda Döner Stop, alışveriş sonrası yorgunluk atmak ve keyifle geçirilen zamanlara lezzet katmak için döner severlere yepyeni bir alternatif sunuyor. Metro bağlantısı üzerindeki yeni restorana çok kolay şekilde ulaşılabiliyor, iyi dönere kavuşmak için bahaneler ortadan kalıyor.

SOSLARI VE SÜREKLİ YENİLENEN MENÜSÜYLE ÇOK FARKLI
Döner Stop yerinde saymıyor, menüsünü her geçen gün zenginleştiriyor. Menüdeki et döner seçenekleri arasında Stop Klasik, Cheese Klasik, Cheddar Mantarlı, Cafe de Paris, Jalapeno Biberli ve yumuşacık hamburger ekmeği ile Stop BBQ bulunuyor. Restoranda taze olarak pişirilen dönerler yine taze pişirilen farklı ekmek seçenekleri ile servis ediliyor. Döner Stop’ta etler, hiçbir katkı maddesi içermeden, evinizin mutfağındaki özen ve hijyenle, en sağlıklı şekilde hazırlanıyor. Et dönerin yanı sıra Döner Stop’un menüsünde, yine özel soslarla lezzeti dorukta tavuk döner ve köfte de bulunuyor. 
Bu inovatif sandviçlerin yanı sıra daha bildik lezzetler arayanlar için de pilavlı döner, pilavlı tavuklu ve pilavlı köfteli ile mercimek çorbası yine Döner Stop kalitesiyle sunuluyor.

nb

Yukarı