Ana içeriğe atla

ggh

Domino’s Türkiye’ye teknoloji ödülü

08.02.2019 - 17:25

Sıcak Takip Uygulaması ile “Digital Disruptor” kategorisinde ödül alan Domino’s Pizza, teknolojiye vizyoner yaklaşımı ve hayata geçirdiği inovatif uygulamalarla, pizza satan bir teknoloji firması olduğunun altını bir kez daha çizdi.

Domino’s Pizza Türkiye, ülkemizde önemli teknolojik dönüşümlere imza atmaya devam ediyor. Rakiplerinden farkını sadece lezzeti ve kalitesi ile değil, hayata geçirdiği teknolojik uygulamalarla da ortaya koyan Domino’s Pizza Türkiye, aynı zamanda sektöre de yön veriyor.

Dijital alandaki başarısını aldığı ödüllerle kanıtlayan Domino’s Pizza Türkiye, bu ödüllere bir yenisini daha ekledi. Domino’s Pizza Türkiye dünyaca ünlü araştırma şirketi International Data Corporation (IDC) tarafından, “Sıcak Takip Uygulaması” ile Digital Disruptor kategorisinde ödüle layık görüldü. Ödül, bu teknolojiyi kendi içlerinde geliştiren “Dominos Pizza Türkiye Bilgi Teknolojileri” ekibine verildi.

Sıcak Takip Uygulaması, müşterilere siparişlerinin durumunu, siparişlerinin alınmasından, kapılarına ulaşmasına dek, cep telefonları üzerinden canlı takip etme imkanı sağlıyor. “Siparişim nerede?” sorusuna anında yanıt veren uygulama, müşterilerin, siparişi getiren motorcunun fotoğraf ve kişisel bilgilerini görmesine ve aldıkları servisi puanlamasına da olanak tanıyor. Motorcuların verimliliği ve operasyonel takibi, aynı zamanda şube tarafında geliştirilen uygulamalarla denetleniyor. Böylece müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutulması sağlanıyor.

nb

Yukarı