Ana içeriğe atla

TAVADA TAVUK

DOĞA İLE İÇ İÇE BİR KAHVALTI NOKTASI

26.12.2019 - 15:26

İzmir Dağtekke yolu üzerindeki Helvacı Köyü çıkışında bulunan ve geçtiğimiz haftalarda hizmet vermeye başlayan My Home Kahvaltı ve Izgara Evi ilçe halkından büyük ilgi görüyor. 

Kipa AVM içerisinde bulunan My Döner’in sahipleri Mehmet ve Yeliz Keser’in işleteceği mekan, müşterilerini ağırlamaya başladı. Cuma, cumartesi ve pazar günleri açık olan işletme, ilerleyen zamanlarda haftanın her günü hizmet vermeye başlayacak. 450 metrekarelik alana sahip olan My Home Kahvaltı ve Izgara Evi’ni nezih bir mekan haline getirdiklerini anlatan Mehmet Keser, “Kapalı ve açık alanları bulunan işletmemiz, tamamen yeşile bürünmüş durumda. Çocuklar için oyun alanı da mevcut. Tavuk, ördek, tavşan gibi canlı hayvanlar da bulunuyor. İlerleyen zamanlarda eşeklerle Helvacı Köy turu da yapacağız.” diye konuştu. 

YEŞİLİN HER TONUNA SAHİP BİR MEKAN
Menüsünde ızgara çeşitleri ve serpme kahvaltı bulunan My Home Kahvaltı ve Izgara Evi’nde tüm yemek kartları ve çeklerinin yanı sıra kredi kartı da geçerli. İşletmelerinde doğum günü, toplantı, iş yeri kahvaltıları, evlilik teklifi gibi tüm organizasyonları da yaptıklarını anlatan Yeliz Keser ise, “Helvacı köyünün yüksek yerinde ve doğa manzaralı, eşliğinde yeşilin her tonuna sahip olan işletmemize tüm misafirlerimizi bekliyoruz.” dedi. Güzide mekân, kısa sürede İzmir’in tercih edilen kahvaltı mekânları arasındaki yerini almayı başarmayı hedefliyor. Özellikle hafta sonları kafa dinlemek ve ailesiyle birlikte sıcacık ortamda ve doğa ile iç içe olan bir mekânda kahvaltıyla güne başlamak isteyenlerin adresi olacak olan mekânın işletmecisi Yeliz Keser, “Misafirlerimiz, burada hem doğayla iç içe hem de sevdikleriyle yemek yiyip gönüllerince eğlenebilecekler.” diye konuştu. 

TORBALI’YA YEPYENİ BİR SOLUK
İzmir Torbalı’ya 15 kilometre uzaklıkta olan Helvacı Köyü’nde yer alan My Home Kahvaltı ve Izgara Evi, farklı tasarımıyla da dikkat çekiyor. Sektördeki önemli bir boşluğu doldurduklarını dile getiren işletmeci Mehmet Keser, Torbalı’ya yepyeni bir soluk getirdiklerini söylüyor. Menüsünde 30 çeşit serpme kahvaltı ürünü ve ızgara çeşitleri bulunan işletme, bu nefis kahvaltıyı ve yemek çeşitlerini uygun bir fiyata müşterilerine sunuyor. İşletmeci Mehmet Keser, “My Home Kahvaltı ve Izgara Evi farklı çizgileri, modern yapısı, geniş otopark hizmetiyle İzmir ve Torbalı halkına hizmet veriyor. Tecrübemiz,  profesyonel ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

home

TAVADA TAVUK

Yukarı