Ana içeriğe atla

nr

Dardenia büyümeye devam ediyor

05.01.2017 - 18:22

Türkiye’nin ilk ve tek balık-ekmek zinciri Dardenia, büyüme hamlesine yeni şube açılışları ile devam ediyor. 5 yılda bin şubeye ulaşmayı hedefleyen Dardenia, yılı Kavacık’ta açtığı onuncu şubesiyle kapatıyor. 

Türkiye’de balık-ekmek sektöründe pek çok yeniliğin mucidi Dardenia, büyüme hamlesine yeni şube açılışları ile devam ediyor. Başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’de büyümeyi hedefleyen Dardenia, Kavacık’ta yeni şubesini açtı.

Türkiye’de 2011 yılından bu yana Dardanel güvencesiyle hizmet veren Dardenia, Kavacık şubesiyle onuncu şubesini de açmış oldu.

5 YILDA 100 KATINA ÇIKACAK
Yeni şube açılışları ile büyümesini sürdürdüklerini ifade eden Dardenia Genel Koordinatörü Selin Daniyel, “Deniz ürünlerini fast-food kategorisinde sunarak Türkiye’de farklı bir girişim başlattık. İlk etapta İstanbul’da şube açarak şube sayımızı beş yıl içinde bine yükseltmeyi hedefliyoruz” dedi.

Balık ekmeğin yanı sıra balık çorbası, kalamar tava, midye tava, fish&chips ve tempura gibi atıştırmalıklar ve sushi gibi farklı seçenekler de sunan Dardenia’da tüm ürünler çevreci, sağlıklı, hijyenik koşullarda ve Dardanel tecrübesiyle hazırlanıyor.

nr

Yukarı